Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ukrán határon mennyit szokás...

Ukrán határon mennyit szokás a vámosnak adni, hogy ne szívózzon, vagy szedje szét a kocsit?

Figyelt kérdés

Kifele és befele is kell, Eurot is elfogadnak?

Nem hozok semmit, csak hallottam, hogy pénz nélkül valamikor órákat váratnak és akadékoskodnak.


jan. 21. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
1000 eur
jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ok nélkül nem baszogatnak.
jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
papir kétszáz forintost kell adni és békénhagy.
jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: Akkor Te nem szoktál semennyit csúsztatni?
jan. 21. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Soha senkinek semmilyen szituációban nem csúsztattam semennyit, amelyekről terjesztik a hülyeséget, hogy csúsztatni kell. Se rendőr, se határ, se forgalmi vizsga, se műszaki vizsga, se semmi más. Ezek letűnt idők meséi. Azok mondanak ilyet, akik vagy 30 évvel ezelőtti tapasztalatot mesélnek, vagy pedig valami nem volt rendben náluk az adott szituációban, aztán ahelyett, hogy belátnák a hibájukat, ráfogják, hogy nem is ők voltak a hibásak, hanem az intézkedő személy volt korrupt.
jan. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Engem kizarolag az ukran hatarhelyzet erdekel, mert 10 eve meg kellett csusztatni.

Te mikor voltal kint utoljara?



https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__69..

jan. 22. 05:31
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Az ukránokról beszélünk. Az egész ország egy maffiaállam volt még pár éve is. Hogy most a háború óta mi a helyzet, azt nem tudom. Kamionosokat is rendre szívatják, egy csomó ismerős mondta, hogy az orosz fuvarral csak egy baj van, az ukrán határőrök, nem is vállaltak békeidőben sem ukrán célállomást sokan.
jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezelött 8-10 evvel igen kellett, söt az utlevel kezelö volt külön szolt "Kave, Cappuciono" - Ez azt jelentette,hogy keri a 100-200 Ft-ost.

Ez Barabas,Lonya,Surany - a tapasztalataim alapan.

Igaz, a Covid ota nem igazan voltam, de akitöl hallottam mar nem jellemzö,hogy barmit is adnanak.

jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az szép, köszönöm. :D
jan. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!