Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor autót cserélsz akkor...

Amikor autót cserélsz akkor előbb megveszed az újat, vagy eladod a régit?

Figyelt kérdés
Vagy lehet olyan szerződést kötni, hogy megoldható legyen gördülékenyebben a váltás?

jan. 16. 17:44
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:

Nálam mindig van 1-2 hét átfedés az autó cseréknél.

Szerintem sokkal élhetőbb állapot, ha már használom a meglévő újat és még várok a régire vevőt, mintha ott állnék autó nélkül. 😊

jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Érthetően fogalmaztam.


Senki nem mondta, hogy a vevőm és az eladóm között köttetik a csere.


10-es szeretnél te olyan csóró lenni mint én. :)

jan. 16. 23:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Én csak szalonból vásárolok autókat és jelenleg 4 vadiúj kocsinak is a tulaja vagyok, úgyhogy engem ilyen stressz nem ér.
jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A regebbi autoim mind olcso autok voltak, igy nem kellett eladnom elotte hogy azt a penzt hozzategyem egy masik auto arahoz, anelkul is tudtam venni masikat. Az elso autom az kakukktojas mert mikor eladtam kulfoldre koltozes miatt akkor nem volt autom egy ideig, azten lett egy regi autom. Mikor tudtam venni egy ertelmesebbet akkor azt a regit meg megtartottam par honapig es utana eladtam. A mostani automat mikor megvettem akkor szinten megvolt meg nehany honapig a regi es aztan eladtam, az arat meg befizettem a hitelbe mert a mostanit kicsit nagyobb erteku es hitelre vettem.


Apam viszont mindig azt csinalta hogy eladta eloszor a regit es utana vett masikat. De eladas utan 1-2 het es meglett a masik, szoval nem volt sokaig auto nelkul.

jan. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!