Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor autót cserélsz akkor...

Amikor autót cserélsz akkor előbb megveszed az újat, vagy eladod a régit?

Figyelt kérdés
Vagy lehet olyan szerződést kötni, hogy megoldható legyen gördülékenyebben a váltás?

jan. 16. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Autóbeszámítás, vagy beadod kereskedésbe bizományba (megbízol egy kereskedést, hogy adja el helyetted)
jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerűbb előbb megvenni az újat, hogy ne kapkodva vedd az újat és ezért szutykot vegyél. Érdemes rá több hónapot szánni, időt nem kímélve és az elsőket nem megvenni, nézelődni is.
jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkora szerencsém volt, hogy pont aznap vitték el az autómat amikor megvettem az újat és ráadásul aki megvette az autómat az pont oda valósi ahonnan hoztam az újat, úgyhogy jött reggel a kocsiért, én beültem mellé, elvitt a kocsiért, ott átszálltam az új autómba, ő meg vitte haza amit eladtam neki :D
jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kell a kettő között autó. Ha eleve nagyobb értékű autóm lenne akkor eladnám és az árát beforgatnám az újba.


De ha az új autóra való pénz külön is megvan, akkor ráérnék utólag eladni.

jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kereskedötöl veszem, a régit beadom és elhozom az újat, a régit beszámítja az árba.
jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerződést kötni?

Ember! Tudod, mi köze az előző autód vásárlójának, a következő autód mostani tulajdonosához? SEMMI.

Hol találsz olyan partnereket, hogy Pista holnap délelőtt elviszi az ignist, és Béla délután hozza a Kia-t?

Csak hogy neked kényelmes legyen?

Ha így akarsz autót cserélni akkor gondban leszel.

Kereskedőnél a beszámítás, az ami járható.

jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os:


Ennyire szerencsétlen marha te se lehetsz...


Nyilván nem a vevő és az eladó között kötném a szerződést, hanem jómagam és az eladó között. pl 7 nap múlva kell kifizetnem a megvett kocsit, addig egy kaució vagy valami letétben van egy ügyvédnél vagy ilyesmi. És miután megkaptam a pénzem a régi kocsi utána utalom a teljes díjat, vagy ilyesmi.

Esetleg fordítva, hogy a kocsi amit eladok azt 1 héttel később adom át, hogy az utolsó héten még tudjam használni amíg elmehetek a másik kocsiért.

jan. 16. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Ilyen nem létezik, ebbe senki sem menne bele. Akkor marad az eladás, aztán buszozás amíg meglesz az új kocsi.
jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Kettőnk közül te nem tudsz a saját eszedből egy autó cserét lebonyolítani, és én vagyok a marha?

Inkább tanulj meg egyértelműen fogalmazni.

jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem aki csóró, az várja meg amíg a régi autóból nem tudja kivenni a lóvét. :(
jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!