Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárláskor van...

Használtautó vásárláskor van olyan lehetőség, hogy azonnal megveszem, ha a tulaj levezet hozzám mondjuk 250 km-ről?

Figyelt kérdés

[link]


Minden álmom egy zöld MINI ami ritka mint a fehér holló, most erre ráakadtam, de egyrészt nem akarok emiatt Debrecenből Pest megyébe elmenni másrészt, ha a tulaj sikeresen levezetne idáig akkor meg is bizonyosodnék arról, hogy műszakilag nincs baja (ami egy MINI-nél elég kényes kérdés) szóval megbíznék benne és azonnal megvenném, mert amúgy tetszik.


Lehet ilyet kérni vagy van aki belemegy, hogy levezessen hozzám és itt helyben meg is veszem?



2023. máj. 18. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra van lehetőség amit megbeszélsz az eladóval. És még az sem szentírás.

Szerintem elég kicsi lesz rá az esély, hogy megtörténjen egy ilyen.

2023. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én eladóként biztos nem vállalnám, esetleg akkor ha előre elutalod a vételárat.
2023. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem esélytelen. Amúgy nem tulaj, kereskedés. Szerintem az utca végére se vinné ki neked, nem 250 km-re.
2023. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szóval kell az autó, de 250 km-t nem vagy hajlandó elmenni érte? Akkor nem is kell igazán...
2023. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha magánszemély is hirdetné: ki kockáztatna 15-20 ezer Ft üzemanyag + 1 nap veszteséget, ha mégis húzod a szádat?

Beszéld meg vele és pattanj fel a vonatra.

2023. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy eladóként nem mennék el olyanhoz 250 km-re aki a színe miatt szeretné megvételezni az autót. Elég nagy 🚩. Ha neked annyira kell, akkor jó utat!
2023. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt. Jó, hogy nem küldetnéd el vele postán!
2023. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az eladón múlik a dolog.

Ha kárpótolod valamivel, akkor van rá esély.

2023. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 krwkco ***** válasza:
Pl. ha előre elküldöd neki a benzinpénzt oda-vissza, akkor lehet, hogy belemegy. Ha tényleg megveszed, akkor a visszaút benzinpénze a vonatjegyre kell. :-)
2023. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

krwkco, nem csak a benzinpénzt kéne megfizetned ebben az esetben (legalábbis nekem), hanem az erre elpazarolt időmet, fáradtságomat és hogy kedves voltam, de szerintem ezt nem fizetné ki senki szóval esélytelen (szvsz). Ráadásul az ilyen vevő tényle eléggé 🚩.

Én egy "ritka" Mercedes-t (mármint ami tényleg jó) szeretnék, de akár Németórszágba is elmennék érte, ha ott találok majd esetleg...

2023. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!