Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárláskor van...

Használtautó vásárláskor van olyan lehetőség, hogy azonnal megveszem, ha a tulaj levezet hozzám mondjuk 250 km-ről?

Figyelt kérdés

[link]


Minden álmom egy zöld MINI ami ritka mint a fehér holló, most erre ráakadtam, de egyrészt nem akarok emiatt Debrecenből Pest megyébe elmenni másrészt, ha a tulaj sikeresen levezetne idáig akkor meg is bizonyosodnék arról, hogy műszakilag nincs baja (ami egy MINI-nél elég kényes kérdés) szóval megbíznék benne és azonnal megvenném, mert amúgy tetszik.


Lehet ilyet kérni vagy van aki belemegy, hogy levezessen hozzám és itt helyben meg is veszem?



2023. máj. 18. 19:31
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:

Kérdés, hogy Te mennyit szánsz rá, aztán a kereskedő mennyiért vállalja be a házhoz szállítást, illetve ez a két összeg mennyire közelít egymáshoz?

Ha tudsz telefonon keresztül meggyőzően érvelni, akár létre is jöhet az üzlet.

2023. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az üzemanyagköltség oda-vissza és autópálya matrica a minimum.

De a kedvedért nem fog senki 5 órát utazgatni. Szóval még rádobhatsz vagy 15 ezret.

És még így sem teljesen fair, mert ha esetleg mégsem veszed meg, akkor belement 500 km az autóba feleslegesen.

2023. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg lehet próbálni,nem tiltja semmi de szinte 100 hogy senki nem fog belemenni.Akkor tudnám elképzelni ha magánszemély lenne és te felajánlanád hogy állod az utazás költségét plusz adsz neki mondjuk 20-30ezret mert evitte neked,de akkor már illik megvenni.

De ha minden igaz ez egy kereskedés,ott meg se próbáld mert biztosan elhajtanak

2023. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 krwkco ***** válasza:

#10 és mások

" nem csak a benzinpénzt kéne megfizetned ebben az esetben (legalábbis nekem), hanem az erre elpazarolt időmet, fáradtságomat és hogy kedves voltam, de szerintem ezt nem fizetné ki senki szóval esélytelen (szvsz)."

Az eladó is érdekelt abban, hogy az üzlet létrejöjjön. Ezért nem kizárt, hogy nem ragaszkodik a másodlagos költségei megfizetéséhez. Pl. az autókopás már úgyis a vevőt terheli. Vagy az eladó éppen szivesen megnézné Debrecent egy vasárnapon.

A kérdező nem olyan megoldást kért, amit a privát vevő 100%, hogy elfogad, hanem olyat, aminek van esélye. Az, hogy egyes hozzászólók ezt nem csinálnák meg, nem jelenti azt, hogy nem érdemes megkérdezni.

2023. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!