Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem ég a bal tompított...

Kovasky kérdése:

Ha nem ég a bal tompított fényszóró, de a reflektor igen, akkor mi lehet a hibája?

Figyelt kérdés
Ford Ranger 2014 - és darabrol van szó új izzók vannak benne. Amit tudni kell hogy izzott is cseréltem asse oldotta meg a dolgot+ ami érdekes lehet hogy ki vettük a régi aksit majd ujjat kapott és azóta nem világít a tompított csak a reflektor fény.

2023. nov. 21. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosítékokat megnézted?
2023. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az akksicsere miatt a biztosíték a legvalószínűbb. Nagyon ritka, de előfordul, mert amikor beraksz egy új akksit és rárakod a sarut, akkor az elektromos rendszer kap egy pillanatnyi feszültséglökést, ami kiverheti a biztosítékot.


De az izzó is lehet gyári hibás, vagy ha régi, mert mondjuk egy gyári, vagy sok éve vásárolt izzókészletből van, akkor azok is néha tönkremennek. Nem tudom miért mennek tönkre álltukban, ne kérdezd, de jópár szar izzókészletes izzóval találkoztam már, ezért nem is tartok én magamnál, mert felesleges. Szóval próbálj meg egy másikat. Vagy cseréld fel a két oldalt, ha a probléma átvándorol az izzóval a másik oldalra, a balos meg megjavul, akkor nyilvánvalóan izzó probléma.


Ha se nem izzó, se nem biztosíték, hát akkor meg vagy csatlakozó, vagy vezeték. Az a legszerencsétlenebb eset, mert annak a legkörülményesebb (és ha nem magad csinálod, akkor a legdrágább) a javítása.

2023. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja is ez volt a baj . Elvittem szervizbe egyből kész volt de nem mondták el hogy mit javítottak rajta. És most megint ugyan ez a baja .
2023. nov. 21. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Tehát akkor megnézted a biztosítékokat vagy sem?
2023. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem volna de az a biztosíték olyan helyen van amit nem érek el. Plató alatt xdd
2023. nov. 21. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, hogy nem sikerült megjavítaniuk.
2023. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig a plató alatt is hozzá lehet férni.
2023. nov. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztosítekok rendben és a kábelek is. Izzó is rendben. Villamos ismerősom megnézte. Azt mondta lehet csak szoftver hiba lesz ez és csak vissza kell állítani . Laptopot rá kötni és ennyi állítólag.
2023. nov. 29. 15:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Hiba kódot ki kellett ütni :D sikerült.
2023. nov. 30. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!