Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mennek lassan a suzukik...

Miért mennek lassan a suzukik meg a kisebb autok?

Figyelt kérdés

Akárhová megyek mindig van egy suzuki swiftes aki 60-al tötyög az országúton gyakran 5 kocsi torlodik mögötte.

Pláne ha szakad az eső na az halál 40-50 el képes lakott területen kívül menni.

De miért? Ilyen szar a kis könnyű autók menet stabilitása? Nekem csak egy ford focus kombim van 21 éves de ugyanúgy megyek vele esőben mint száraz aszfalton soha megse csúsztam vele a vízen pedig 90-100-al megyek.

Miért mennek ilyen lassan esőben a kis autók meg úgy alapból jó időben is?


2023. nov. 1. 09:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#20 ismerős! Én 40 éves vagyok. Egy Opel Astrám van, de újabb típus. 5 éve vettem újonnan. Ha az adatait nézzük, nem versenyautó, de nem is mondhatnám, hogy az átlagnál sokkal lomhább lenne: 200 Le, 300 Nm, ~1250 kg, 7,0 mp 0-100 km/h. A vezetési stílusom is inkább dinamikus, de száguldozni ne szoktam. Szeretem a gyorsulást, oda is szoktam lépni neki, de a GPS szerinti megengedett tempónál visszább veszem a jobb lábam.

Főleg az ilyen öreg 20-25 éves ex-prémiummal autózók, meg a furgonosok akarnak mindig letolni az útról. Vagy kevés nekik a megengedett tempó, vagy úgy veszik, hogy a lakott terült vége tábla hatálya a tábla előtt 200-300 méterrel kezdődik.

2023. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok öreg kocsit vezető nincs tisztában vele,vagy leszarja,hogy mennyit bír a kocsija,előz és kész,ha sikerül időben befejezni,ha nem. Majd figyel a szembejövő.
2023. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!