Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Axiál csukló csere esetén,...

Axiál csukló csere esetén, mennyire kell megzsírozni, illetve milyen zsírral?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Adják a csuklóhoz.
2023. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ehhez sajnos nem. (Lemförder)
2023. okt. 25. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyen normális márkánál nem is láttam még ilyet, hogy nem adnak. Gumiharang sincs benne? Mert ha nincs, akkor azt is gondolom venned kell, ahhoz is adniuk kellene. Vagy keress rá úgy, hogy féltengely zsír. Kis tasakban szokták adni, annyi van benne, amennyi kell. Ha gumiharangra keresel, képen ott lesz, látod majd hogy mire gondolok.
2023. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaa hallod. Valamiért hirtelen eszembe jutott ez a kérdés, full hülyeséget beszéltem. Valamiért végig féltengely csuklóra gondoltam, nem tudom miért. :D


Ebben az esetben viszont nem kell vele foglalkozni. A gömbfej belsejében van zsír gyárilag, kívülről nem kell kenni semmivel.

2023. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Benne van a zsir a csukloban. De porvedo gumit tegyel ra mindenkepp.
2023. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!