Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek ha citroen...

Mire figyeljek ha citroen ds3-at akarok venni 1.4-es benzin motorral? Illetve hogyan tudom leellenőrizni, hogy milyen állapotban van a vezérlés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy bontás nélkül meglehet nézni a vezérlés állapotát, de azt nem tudom, hogy hogyan. Illetve ennél az autónál mire kell figyelni?

Tényleg egy megbízható konstrukció? Azt tudom hogy az 1.6 thp nem egy jó motor, de azt hallottam hogy az 1.4 vti egy megbízható motor. Ez tényleg így van?



2023. okt. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A thp is jó motor.
2023. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb úgy megnézni, hogy az eladótól elkéred a vezérléscsere számláját és megnézed azóta hány év telt el és mennyit futott a szekér.

És összehasonlítod a gyári ajánlásal.


...és belekalkulálsz egy vízpumpa cserét is, ha a vezérlést cserélni kell.

2023. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne ellenőrizd, hanem tetess rá egy újat. A vízpumát hagyd, az bírja. A téli hűtőfolyadékra ügyelj, méresd meg hány fokos.
2023. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. okt. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy ne vegyed meg!
2023. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!