Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány ezer kilóméterig szabad...

Hány ezer kilóméterig szabad venni használt diesel-es audit venni, ha karban volt tartva?

Figyelt kérdés
Audi a6-ot szeretnék 2,5TDI V6 QUATTRO-t.
2010. okt. 18. 00:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Totalcar.hu oldalon olvastam egy Volvóról, amit az emberke kereskedésben vett és jól megszívta vele.

A lényeg az, hogy felhívta a Volvo hazai képviseletét és ott alvázszám alapján megmondták neki, hogy az autóban nem nyolvan akárhány kilométer van, hanem annak háromszorosa az ő adataik szerint.

Szóval lehet, hogy az Audinál is utána lehet ilyennek járni.


Különben én májusban adtam el az autóm, elég sok kilométerrel és egy taxis haverom mondta még előtte, hogy 120-ért hoz nekem új szervizkönyvet és "kellemesíti" az órát... Ezt csak azért írom, mert látod nekem, mint magánszemélynek ennyibe fájt volna, akkor mi egy autókereskedésnek? :( 5 perc jóárasítani, fiatalítani.

2010. okt. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
* nyolcvan akárhány ezer...
2010. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 soundcloud válasza:
Na ezt tök jó tudni, hogy autókereskedésben utánanéznek, habár az én öreg vasaimhoz biztos nem találnának semmit:D
2010. okt. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A hölgy tulajdonos az én szememben hátrány :D
2010. okt. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nálam annyiból előny, hogy legalább nem hajtja szét, ellenben egy 17 éves degenerált sráccal, akinek apuci vette és semmi sem érték neki, semmire nem vigyáz, mert ki van nyalva a segge.:)
2010. okt. 18. 09:23
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem el is felejtheted azt a 193 ezret!Tegyél elé egy kettest, akkor máris 293 lesz de azt is meg lehet kérdőjelezni!Női tulaj?Szinte mindegyik, megkímélt, szervizelt, női , vagy orvos tulajé volt....A dízeleket azért vesszük, mert sokat megyünk.Ez tény.Persze akadhat kivétel is, de nekem 390 van egy 2000 évi dízelemben, haveromnak szintén.De legyen szerencséd!Alkudj bátran, mert nem nagyon mennek az autók!

2010. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez a kilóméter még reális is lehet.

bár kevéske egy kicsit.

Csak viszonyítási alapnak írom, mindenki azt vesz ki belőle amit akar, az enyém 2002 év végi, és most tekerés nélkül van benne 220000

2010. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
állapotra veszünk autót nem kilóméterre, ezt jegyezd meg
2012. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy karba volt tartva? Ezt az autót azért veszik hogy szét gyilkolják.
2013. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!