Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány ezer kilóméterig szabad...

Hány ezer kilóméterig szabad venni használt diesel-es audit venni, ha karban volt tartva?

Figyelt kérdés
Audi a6-ot szeretnék 2,5TDI V6 QUATTRO-t.
2010. okt. 18. 00:30
1 2
 1/19 soundcloud válasza:
Így erre nehéz válaszolni. Fontos, hogy azalatt, az x km alatt mennyire volt karbantartva, például olajcsere, mivel tdi, a turbó igényli a 10000km-ként elvégzett olajcserét. mennyire vigyáztak rá, meghajtották-e hidegen, nagy terhelés után hagyták-e visszahűlni. ja, meg hanyas évjáratról lenne szó?
2010. okt. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2001-es-ről. Hölgy tulajdonos, szervízkönyves, 193.000km-el.
2010. okt. 18. 00:55
 3/19 soundcloud válasza:
hmmm...egész szimpatikus, főleg, ha szervizkönyves és tényleg ér is valamit a szervizkönyv. amúgy ha igaz, akkor simán megveheted, abban a blokkban van még vagy újabb 100000 km. automata? valszeg az. a quattro meg külön öröm, mert nagyon jó konstrukció
2010. okt. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem autómata. Csak manuálisat veszek, az autómata nagyon ratyi, legalábbis azt hallottam/olvastam.
2010. okt. 18. 01:14
 5/19 soundcloud válasza:
automatára azért gondoltam, mert quattro meg nagy nyomaték, de amúgy én is jobban szeretem a manuálist-nincs jobb, mint végiggangolni magad mind a 6 fokozaton- szerintem vidd el egy próbakörre, akkor többet tudsz-ja meg kérd meg a csajt, hogy az elején ő vezessen, így nagyjából láthatod, hogy hogyan bánik az autóval-feltéve, ha nem kereskedésből veszed-de, ha ennyire parázol, vidd el állapotfelmérésre-igaz, nem olcsó, de megéri
2010. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólással. Ha magánszemélytől veszed, akkor együtt menjetek egy karikát.

Ha kereskedésből, akkor meg nagyon légy résen. Szoktam nézegetni a hasznaltauto.hu oldalt és érdekes módon 10 autóból 8-nak hölgy volt a tulajdonosa. :D Ráadásul szervizkönyvet is tudnak "gyártani" sajnos. :(

2010. okt. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kereskedésből van sajnos... Mennyibe kerül egy állapotfelmérés, valamint lenyomozni a kereskedésben az előéletét?
2010. okt. 18. 01:41
 8/19 soundcloud válasza:
van budapesten egy szerviz, 1 óra alatt átvizsgálják(kompletten mindent) az 11000 magyar pénz-szóval megéri. az előéletének meg a kereskedés nem fog nagyon utánanézni, nem hülyék ők sem:D
2010. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem az autókereskedésre gondoltam, hanem egy audi márkakereskedésre.
2010. okt. 18. 01:49
 10/19 soundcloud válasza:
ezt így nem tudom, hogy márkakereskedésben foglalkoznak-e ilyennel, de szerintem nem. max, ha abba viszed ahová szervízbe is vitték, de nem hinném, hogy sok újat mondanak majd
2010. okt. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!