Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan lehetőség, hogy...

Van olyan lehetőség, hogy pluszban gyakoroljak autósoktatónál a hivatalos vezetési órákon kívül?

Figyelt kérdés

Általában heti 2-szer járok vezetni tanuló vezetőként, de az oktatónak nincs több ideje, olyan sok tanulója van,annyira be van táblázva, de én úgy érzem, hogy így nem tudok elég gyorsan fejlődni, alakulok azért, de szerintem így még bele telik egy kis időbe mire sikeresen levizsgázzak, mert azért nem vagyok világbajnok zseni.

Van olyan lehetőség valahol hogy mondjuk hétvégén városi forgalomban gyakoroljak hivatásos oktatónál ami nem számít bele a levezetett órákba?

Előre is köszönöm



2023. szept. 25. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen lehetőség. Nem tudom, van-e teljesen független oktató, amelyik egyik iskolának sem tagja. Nem hinném. Amíg nincs jogosítványod, és szerződésed van arról, hogy téged oktatnak, addig ő a felelős. Jogilag ő vezeti az autót. Nem éri meg neki, mert nincs benned elég pénz. Feketén te vagy a vezető, de ő meg jogellenesen engedte át a vezetést olyannak, akinek nincs jogsija. Dupla bukta.
2023. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen.
2023. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!