Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van most valami kedvező autó...

Van most valami kedvező autó finanszírozási / lízing lehetőség? Új és használt autó egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
Eddig a legbarátságosabb opció amit találtam az a Toyota Easy finanszírozás, 4,9% THM, 5 év futamidő, új Toyota modellekre.

2023. aug. 10. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég magasan vannak most a kamatok, banki költségek. Ennek ellenére itt az oldalon pár hete ki lettem oktatva, hogy mekkora hülye az, aki nem hitelre vesz autót, mert állítólag annyira filléres pluszköltséggel jár. Azt hiszem ott is a Toyota konstrukcióját linkelték.

A fenti példánál maradva egy 8 millió forintos autónál 4,9% THM mellett 5 évre 1.960.000 Ft-ot adsz a banknak "ajándékba" az autó vételárán felül. Hogy ez mennyire zsebpénz, filléres tétel, azt mindenki döntse el maga!

2023. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

10+% az alapkamat, ilyen környezetben a 4,9% nem elég kedvező?

Ilyenkor normális ember nem hitelez, kicsengeti egy összegben, vagy kivár (esetleg nagyon kell valami, de van terv a hitel kiváltására, idő előtti törlesztésére

2023. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nincs pénzem új autóra. Szemelj ki 3 típust ami érdekel és menj el szalonba árajánlatért.
2023. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es normális ember pont, hogy nem fizeti ki egyben, ha az infláció magasabb, mint a fix THM... :D Ez nagyon alap pénzügyi ismeret.

Kérdező: a 4,9-es THM nagyon kedvező, hiszen a finanszírozó "nyeli be" helyetted az infláció nagy részét. Én simán ezt választnám, megéri!

2023. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Igen, ha meg 6% az alapkamat, akkor 3,5%-ra ki lehet hozni az autót. A normális ember ilyenkor nem hitelez, erre a részre vonatkozott. A válasz második fele pedig arra, ha midnenképpen ilyen környezetben akar az ember hitelezni, akkor van a fejében valami koncepció
2023. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3,5%-ra sajnos akkor sem lehetett kihozni, amikor Covid előtt bőven 6% alatt volt az alapkamat. Szóval ez a 4,9 nagyon jó ajánlat.
2023. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!