Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik még fiatal megbízható...

Létezik még fiatal megbízható autó mint amilyen a régi 2000-es Suzuki Swift volt?

Figyelt kérdés

Olajcsere 2 évente, benzin bele és ment.. néha filléres fékbetét csere vagy egyéb kopóalkatrész de semmi más és az is olcsón..


Ezek az újabb autók tele elektronikával, szenzorokkal, turboval, stb.. ezek régen csak a prémium autókban voltak benne amit most mindenki szíd, hogy rá kell költeni egy valag pénzt amikor öreg.. de mi lesz ezekkel az újabb autókkal 10-15 év múlva legyen az akár egy Suzuki vagy Toyota? Jobban bírja majd az elektronika, a turbo meg minden egyéb ilyen?


2023. aug. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki swift 2023
2023. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt mondták a váltózószelepvezérlésre és hasonlókra és lám 20 év után is működik. A nem turbós motorok ugyanúgy sokáig fogják bírni, max. a részecskeszűrő meg ilyeneket kell majd 1-2-szer cserélni. Amúgy a legújabb Swift is jó cucc. Japánok a hosszantartóságra mennek nem az újításokra, így ha ez a fontos, akkor meg is van milyen autót kell venned.
2023. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat akinek ilyenje van, de annyira csajos kinézetű autóknak tartom ezeket az "újabb" Swifteket, nekem régebben a 2001-es swift sedan volt, de mikor azt leváltottam képtelen voltam az újabb swiftet megvenni mert annyira csajos/gagyi kinézete volt/van.


Tudom persze, ha a kinézet számít akkor ne várjak megbízhatóságot, stb., ez csak egy ilyen mellékszál volt. A régi Swiftemet imádtam, de új Swiftet nem vennék amennyibe kerül és ahogy kinéz, maximum a feleségemnek.

2023. aug. 22. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ott van a Vitara vagy az S-cross
2023. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából alapvetően minél egyszerűbb egy konstrukció annál esélyesebb, hogy megbzható lesz.
2023. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figy szívó legyen, ne közvetlen befecskendezéses, ne legyen turbós és alap dolgok legyenek meg benne.
2023. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig minden egyre jobban bírja. Technológiai fejlődés.

Egyébként pedig nincs igény a 20 éves autókra, így nem is érdemes 20 évre tervezni, gyártani, vásárolni már nagyon régóta

2023. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!