Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten ajánlanátok olyan...

Budapesten ajánlanátok olyan helyet, ahol műszakiztatnak de előtte meg is szervízelik?

Figyelt kérdés

Első autóm, egy régi olcsóbb autóról van szó, ráadásul friss jogsis vagyok, így most lenne az első műszakiztatásom.


Sajnos még csak ismerősöm sincs, akitől megkérdezhetném ezt, a neten talált random helyekre meg nem merem vinni, ahol egy sima óradíj sincs kirakva...


A lényeg, hogy ne kelljen azon aggódnom, hogy hol vágnak át és mennyire, valamint ne is a legdrágább hely legyen..


Valaki tudna itt ajánlani egy helyet Pesten, akit tudna ajánlani, és ahol nem volt gondja amikor ő ment vizsgáztatni?


Valószínűleg lesz szervíz is, fék, rugócsere szerintem esélyes. Az olajcsere is esedékes, akkor azt is megcsináltatnám ott.

A fényszórón a króm, tükrös részénél egy 3 centis darabka letört, gondolom az is cserés, de én azt én beszerzem és cserélem.



Előre is köszönöm, ha tudtok valakit ajánlani :)



2023. aug. 22. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 Ki beszélt itt kényelemről? Én Újbudáról Kispestre viszem a motorom. Minimum 50 perc és 3 vonaljegy hazajutni, ha ott is hagyom, ugyanannyi vissza. Ennyit megér egy jó szerelő.
2023. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit ártottam nektek, hogy így vakon is bele kell kötnötök mindenbe :D


Kérdezték a kerületet, válaszoltam. Bocsásd meg bűnömet. De ha le van írva a 2. kerületi szerelő neve, rákerestem volna, felhívtam volna, és akár el is mennék oda is.


Az ország másik felén énis tudok szerelőt amúgy, de most oda nem megyek le, már felköltöztem, és itt keresek szerelőt, hogy amikor kelleni fog a jövőben, akkor legyen - ezt pedig azoknak akik azon akadtak fenn, mi az hogy nincs szerelőm, miközben most vettem az autót, és miért nem voltam még szerelőnél stb stb, tök unrelated dolgok.


A kérdés szimplán annyi volt, ki kit ajánlana Pesten, ennyi volt a kérdés, mégsem írt senki egyet sem, de már lassan 10 válasznál járunk... Csak a kötekedés megy :D


Komolyan, lassan már kérdezni se mer az ember ezen az oldalon, miközben pont az a lényege.


Kösz a semmit, akkor majd google review-okra hagyatkozom, ami vagy bejön vagy nem, pedig azt reméltem itt kapok közvetlenebb, őszintébb véleményt..

2023. aug. 22. 18:29
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Te nem szerelőt kértél Pesten, hanem műszaki vizsga állomást, ahol másnak "nem volt gondja". Ne haragudjál már, hogy a megfogalmazásod alapján egyből az sült le, hogy sumákolni akarsz, miközben úgy vettél autót, hogy olajat nem cseréltettél benne. Biztos mi vagyunk a hülyék.
2023. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Azért kérdeztem a kerületet, mert én speciel Budapest keleti részéről nem hordanám Buda nagyjából legnyugatibb pontjára az autómat.


De ha érdekes lehet Malker Bt (Budapest, Hidegkúti út 293, 1028) akit ajánlanék, én ide hordom az Audimat, nagyon korrekt hely, és ahogy elnéztem viszonylag sok nagyértékű autót javítanak, szóval valószínűleg nem csak én vagyok velük elégedett!

2023. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

Mi a bánatot hisztizel kérdező?

Reális válaszokat kaptál.

Ám ha neked ez nem jó, járd körbe a lakóhelyed környékének összes Tuningjózsiját, (mert közel van és mert olcsó) aztán nézd meg a végeredményt.


...egyszer majd ráébredsz, hogy igen is van az a -minden szempontból megbízható- szerelő, akiért érdemes a világ végére is elbumlizni.

2023. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!