Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy autót a soron következő műszaki vizsga után 3 hónappal megint műszakiztatni kellett?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy használt autót magamnak, lekértem a rendszamot a jszp-n és az jött ki, hogy 1 tulaja volt, minden oké vele, de észrevettem, hogy idén februárban és tavaly novemberben is le lett műszakiztatva. A motor száma nem változott, látszólag semmi caak a km lett 1500-al több ez idő alatt. Mi lehet az oka? Köszi!

2023. máj. 1. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonóhorog felrakasnál kell új műszaki például.
2023. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl megfogta a rendőr, mert olyan átalakítások voltak rajta, amiket nem irattak be a forgalmiba. Olyankor ugrik a forgalmi, és vissza kell mindent alakítani gyárira, majd szigorított műszakin levizsgáztatni.
2023. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet tudni a rendszámot? Lecsekkolnám, kíváncsi vagyok, feltűnik-e valami.
2023. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Módosítások mint pl. Átalakították 5-ről 7fősre, kapott vonóhorgot, változtattak a fényezésén,vagy fóliázták. Vagy olyan illegális módosítást talált rajta a rendőr ami instant szigorított vizsgára küldte.
2023. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Márton Dénes Xavér hét1kilenc.

Nem az a klasszikus versenyautó, úgyhogy lehet akkor vonohorog lesz a dologban :)

2023. máj. 2. 07:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Már bocs kérdező, de hogy nézted meg a hírdetést, és a JSZP-n a képeket? Csak mert az utóbbi fotóján, ugyan pont ott van vizsgabázis valami csöve, de ettől még látszik, hogy nincs horog az autón, és gondolom a hírdetésben is voltak képek az autó hátuljáról, és valószínűleg azokon sincs horog, mégis ezt feltételezed a vizsga okának?
2023. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem én feltételeztem, előttem írták, hogy akár az is lehet. De aztán mire odáig jutottam, hogy megnézzem van-e horog elvitték és nincs is fenn a hirdetés :)
2023. máj. 2. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, csekkoltam. Tényleg furcsa, mert látszólag tényleg nem történt semmi változás. Nem vonóhorog, mert akkor az utolsó képen rajta lenne. Átalakítás se hiszem, mert egy Toyota Auris nem egy olyan autó amivel szórakozni szoktak. Kivonva se volt, mert nincs fehér a futásteljesítmény diagramban.

Egy tippem van még: a tulaj már egy jó ideje (február óta) hirdeti, vagy legalább tervezi az eladást és az volt az elgondolás, hogy mindenképp friss (2 év) műszakival adja el, mert azt gondolta, hogy így többet lehet kérni érte, jobban el lehet adni, vagy éppen egy alku-alapot kiküszöböl vele. Habár mivel az újraműszakiztatás óta is eltelt 3 hónap lassan, ez ugye mostmár megint okafogyott.

2023. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!