Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten ajánlanátok olyan...

Budapesten ajánlanátok olyan helyet, ahol műszakiztatnak de előtte meg is szervízelik?

Figyelt kérdés

Első autóm, egy régi olcsóbb autóról van szó, ráadásul friss jogsis vagyok, így most lenne az első műszakiztatásom.


Sajnos még csak ismerősöm sincs, akitől megkérdezhetném ezt, a neten talált random helyekre meg nem merem vinni, ahol egy sima óradíj sincs kirakva...


A lényeg, hogy ne kelljen azon aggódnom, hogy hol vágnak át és mennyire, valamint ne is a legdrágább hely legyen..


Valaki tudna itt ajánlani egy helyet Pesten, akit tudna ajánlani, és ahol nem volt gondja amikor ő ment vizsgáztatni?


Valószínűleg lesz szervíz is, fék, rugócsere szerintem esélyes. Az olajcsere is esedékes, akkor azt is megcsináltatnám ott.

A fényszórón a króm, tükrös részénél egy 3 centis darabka letört, gondolom az is cserés, de én azt én beszerzem és cserélem.



Előre is köszönöm, ha tudtok valakit ajánlani :)



2023. aug. 22. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerelőd gondolom csak van saját, megbízható. Kérdezd meg, általában vállalnak műszakit, ami annyi, hogy otthagyod nála az autót, ő elviszi, aztán szól, hogy kész, mehetsz érte. Persze ha tele vannak munkával, a haját kitépi bárki, hogy lassan lejár a műszakid és még szervizeltetni is akarod.
2023. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt így elmondod bárhol, már dörzsölik a tenyerüket hogy ezt is lelehet húzni.

A legjobb ügyfél vagy a számukra aki semmihez nem ért és ezt még a tudomásukra is hozod.

2023. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pappas autó.
2023. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 Nincs saját szerelőm. Eddig csak egy kipufogósom van, szerencsére velük jól jártam, de mással nem foglalkoznak.


Valamint nem most, majd csak októberben jár le a műszaki, de szeretném minél előbb letudni, ahol belépünk az 1 hónapba.

2023. aug. 22. 12:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik vizsgabazissal rendelkező szervízbe viheted, én az itteni Suzuki szervizbe szoktam vinni műszakiztatni, oda sokan úgy viszik,hogy csináljak is meg ami szükséges.
2023. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 Az meg hogy lehet? Olajat ki cserélte le rögtön a vétel után? Fékeket kivel nézetted át?
2023. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6.

Hogy lehet ilyen alattomos beugrató kérdéseket föltenni a kedves "első műszakivizsgás" érdeklődőnek? 🤣

2023. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Koaxk Ábel ***** válasza:
A Budapest elég tág fogalom, a 2. kerületben tudok neked ajánlani korrekt műhelyet, de ha te Kőbányán laksz akkor úgysem jössz ide! Szerintem nagyjából egy kerületet írj!
2023. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 Ne haragudj, életem első gépjárműve, hiába volt 10 éve B jogsim, friss A jogsival egy motor volt. Addig eljutottam, hogy megnéztem, légszűrőhöz mennyire könnyű hozzáférni, az jól is nézett ki, de azt is cseréltettem, még teleszkópolajat is, fékfolyadék, olaj nyilván egyből, pedig autószerelőtől vettem, aki rendben tartotta. Aztán amikor a lakóhelyemtől és az ajánlott szerelőtől 160 km-re kezdtem el rendszeresen használni, kértem tanácsokat, és bejárattam egy szervizt magamnak akikkel nagyon elégedett vagyok. 1 évvel műszaki vizsga előtt. Be sem ülnék frissen vásárolt autóba, amit nem nézettem át.
2023. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 A legkényelmesebb 14, 15, 16 lenne, ha pontosítani akarunk Pesten belül.
2023. aug. 22. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!