Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire fel kér el 13 ezer...

Mire fel kér el 13 ezer forintos óradíjat egy autószerelő?

Figyelt kérdés

És még mondja, hogy ő amúgy olcsó, persze számla nélkül ez az ár tehát nettó..


Hol élünk? Átlag ember keres pár ezer forintot, elviszi az autót a szerelőhöz majd közli, hogy 13 ezer / óra, adózás nélkül, normális ez?


És még az alkatrészen is megkeresi a saját 30-40% kedvezményét meg az ÁFA-t , konkrétan ha csak pár alkatrészt kicserél pár óra alatt ott tartunk, hogy 100 ezret zsebre tesz..


És ezt tűrik az emberek?


2023. aug. 14. 17:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ha mindenki megtudná magának csinálni akkor nem lenne ennyi. De mivel te képtelen vagy erre is ezért megkérik az árát.
2023. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Tanuld meg amgad megszerelni a kocsidat, és máris megspóroltad a munkadíjat....
2023. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, Te valami debil vagy?
2023. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
#33 Az. Nézd meg a válaszokat. Mindenki békén hagyta, amikor rájött, hogy debil, csak nekem volt olyan kevés eszem, hogy leálltam vele vitatkozni, hátha lehúz a szintjére, hogy rutinból megverhessen. A válaszok kétharmada két ember között történt, annyira nem foglalkozott vele senki, akinek nálam több esze volt.
2023. aug. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús, hogy ez a kérdező már nem először höbölgött itt, mert a múltkor is valami 30 ezret hagyott ott a szerelőnél, és azt is sokalta.
2023. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
#35 Nekem gyanús, hogy ez a kérdező az általam "speciális hülye, ehhez túl drága az időm" kategória egyik legnagyobb, ha nem egyetlen díjazottja. Mert ugyanabban a dilettáns, "nincs igazam, amúgy tudásom sincs, hogy tudnám, igazam van-e, de amúgy igazam van, k*rva anyját mindenkinek, aki esetleg ért is valamihez" stílusban ír mindent.
2023. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

#30


Fenn tudom tartani, ráadásul nem is egy japán sz*rról beszélünk, attól még bicskanyitogató a pofátlanság az autószerelők részéről.

2023. aug. 15. 14:49
 38/42 A kérdező kommentje:

#35


Nem 30 ezret szoktam ott hagyni hanem inkább 300 ezret ha már 3-assal indul, és nem volt még erről kérdésem mivel most regisztráltam az oldalra. De mindegy is, látom itt csak a kötekedés meg okoskodás megy az olyanoktól akik csak a biciklit viszik be néha egy lánccserére vagy a BKV bérltetet váltják ki, így fogalmuk sincs mennyi az annyi egy komolyabb autónál. És mennyire bosszantó, hogy nyíltan átverik az embert de nem tud vele mit kezdeni mert az összes ilyen.

2023. aug. 15. 14:51
 39/42 anonim ***** válasza:
#37 Na, ha egy japán autót japán sz*rnak hívsz, akkor már értjük is, mi a problémád. Vettél egy olyan "prémium" autót, amit nem tudsz fenntartani, ráadásul rájöttél, hogy még csak nem is jó autó, de már túl sok pénzed benne van, hogy elismerd, ezért inkább a világ hülye, hogy oldd a kognitív disszonanciád, és ne verd a fejed bele minden falba, ami mellett elsétálsz.
2023. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%
Hajrá, iratkozz be iskolába, végezd el a szakmát, dolgozz min. 5 évet másnak alkalmazottként szarért-húgyért, ezek után tedd le a mestervizsgát ami persze nincs ingyen, váltsd ki a vállalkozást az sincs ingyen, építs fel egy műhelyt, szerezd be az összes engyedélyt, szereld fel alapvető szerszámokkal, majd vegyél különféle célszerszámokat jó pénzért, amiket jó ha évente 2-szer kell használni, nap mint nap viseld el a hozzád hasonló hülyéket, ja, és ha hiszed, ha nem egy ilyen felvázolt műhely havi rezsije sem 2 forint, úgyhogy dióhéjban kb. emiatt ennyi az annyi, mint mondtam, ha nem tetszik, a fentiek szerint jársz el, és többet nem kell máshoz vinni az autódat ha baja van. kapsz te is fasza kedvezményt az alkatrészre, és többet nem lesz okod irigykedni azokra, akik más típusú munkát végeznek mint te, holott te azért irigykedsz mert kb. fingod sincs az egészről.
2023. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!