Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hőmérsékletű vízzel...

Milyen hőmérsékletű vízzel érdemes autót mosni?

Figyelt kérdés
Hideg vagy meleg vizet érdemes használni? Rengeteg cikk van neten az otthoni autómosásról, de egyik sem írja hogy milyen hőmérsékletű legyen a víz.

2023. aug. 13. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tökmindegy, nem számít érdemlegesen. De ha már lehet választani inkább a meleg vízzel.
2023. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is meleggel szoktam. Ősztől tavaszig kellemesebb is belenyúlkálni a mosókesztyűvel a vödör meleg samponos vízbe. Öblíteni meg olyannal szoktam, amilyen a slagból jön.
2023. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen rendelkezésre áll.

A meleg jobban oldja a dzsuvát, így lehetőleg azzal.


Az önkiszolgáló mosóknál is meleg víz van.

2023. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, viszont a legjobban akkor jársz ha van lágyvized. Anno az akvárium miatt vettem RO szürőt, igy mindig van 120 liter lágyvizem. Tuti vele kocsit mosni, semmi utólagos törölgetés és vizkőfolt, csak leveretem a végén és hagyom száradni.
2023. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami fontos, hogy nyáron tűző napon álló autót ne kezdj el otthoni csapról, hideg vízzel sokkolni. Azonnal végig tud repedni a szélvédő, ha van benne feszület, vagy egy kis sérülés.
2023. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: plusz ez télen is igaz. Ismerős télen akarta lemosni az autót otthoni meleg vízzel. Végig is repedt a szélvédő.
2023. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!