Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alany egy 2000-es G Astra,...

Az alany egy 2000-es G Astra, 1.6, 16 szelep, Z16XE. Az autó városi tempónál rángat, helyből indulásnál nehezen indul és rángat. Ez ritkán jellemző, dugóban, vagy ha sokat állok pirosnál és utána indulok. Valakinek hasonló esetek?

Figyelt kérdés
Egr csatit lehúztam, tovább produkálja. Leginkább akkor vettem észre ha városban járok vele. És utána, konstans sebességet tartom akkor is jelentkezik a rángatás, 5.-ben 90-nél rángat, 4.-ben 60-nál… Valakinek hasonló esete?

2023. aug. 4. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek szerelőhöz, de ma már nagyon zavart a jelenség és kiváncsi lennék másnak a hasonló jelenségeire. Illetve 1 hete csinálja a jelenséget. 10000 km ként olaj csere, 15000 km ezelőtr volt vezérlés vízpumpával cserelve, 60000 kmrel ezelőtt tejes körű hengerfej felujításon esett át.
2023. aug. 4. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekhez semmi köze a rángatásnak.
2023. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, valszeg rosszúl fejeztem ki magam! Azert irtam csak le, hogy ezeket a kerdeseket elore elkeruljem.
2023. aug. 4. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült mi okozta a hibajelenséget ?
2023. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!