Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jellemző, hogy a...

Mennyire jellemző, hogy a kereskedő beszàmîtja újra a nàla vàsárolt autót?

Figyelt kérdés
nemrég vettem egy hasznàltautót egy kereskedésből. a kereskedő elmondása szerint,beszàmított autó volt egy nàla vàsàrolt nagyobb értèkűbe.azóta lecselrèltettem a vezérlést rajta,meg az olajat 220 ezer forintért,plusz kapott egy teljes belső takarítást.de nem jöttek be a szàmításaim az autóval kapcsolatban,ezért vàltanék.mennyire jellemző,hogy újra beszàmítja a kereskedő amit màr eladott?pl làttam egy környékbeli autókereskedésben egy bmw-t,ami màr 3x volt nàluk eladásra. gondolom elèg sokat kereshetett azon az autón is amit megvettem tőle,ès újra el tudnà adni profittal,de lehet úgy van vele,hogy örül hogy megszabadult. bàr valószínű,hogy elég pofàtlan àron szàmítana be újra, ha beszàmítanà. ti csinàltatok ilyet,hogy elmondtâtok a kereskedőnek,hogy ràjöttetek hogy màs típusú autóra van szüksègetek,és vàsàrolnàtok nàla egy màsikat,és ezt beszàmíttatnàtok vele újra?
2023. ápr. 1. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszámolja újra , de úgy hogy ő azzal jól jár.

Te meg mehetsz a számításoddal ahova akarsz.

Például ha te 1 milláért vetted, akkor most 600-ért fogja beszámolni.

2023. ápr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,akkor mindenkèpp jobban járok, ha magànszemélynek próbàlom meg eladni.mert azt mondom, még ha bukom az àtiratàs és a szervizelés plusz takarítás költségèt,de hogy kb ennyivel a vételàr alatt szàmolja be…
2023. ápr. 1. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:

2: nyilván annyiért számolja be, hogy haszonnal újra el tudja adni


A magánszemély többet adhat, de több idő, idegeskedés, illetve nem tudod, ki jönnek, ha 3-4 svéd megjelenik nézegetni az autódat, akkor lehet, hogy nem fogsz örülni.

2023. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezért gondoltam arra,hogy újra beszàmíttatom. de ennél a kereskedőnél 900 ezerért vettem,valószínű hogy ennyiért nem szàmolnà be újra,600-ért meg biztos nem adom oda.900 ért legalàbb el tudnàm adni szerintem magànszemélynek
2023. ápr. 1. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:

4: vagy megkérdezel 3-4 különböző kereskedőt, hogy milyen árakat mondanak, és abból képet kapsz, hogy mennyit kapnál érte kereskedőnél


Használt eladásnál nem csak egy kereskedő jöhet szóba, akinek el lehet adni, ezért érdemes erről is képet kapni.

2023. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:

Amikor raktáron állnak az új autók vagy rövid a várakozás, akkor a kereskedő haszon nélkül vagy kis értékesítési különbséggel is beszámítja a használt autót. Hogy vevőt szerezzen az új autóra.

Amikor hiány van az új autókból, akkor a beszámítottra kereskedői árrést számol. Ami fedezi a munkáját, a befektetését és a kockázatot.

2023. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!