Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hasonló autós sztoritok...

Milyen hasonló autós sztoritok van?

Figyelt kérdés

A kérdés abszolút ártatlan, semmi hátsó szándékom nincs, én kvázi minden autó márkát, típust imádok, legyen szó franciáról, olaszról, japánról. Elöljáróban ennyi.


A mai napon a következő történt. Terveztem haverokkal kirándulást, az egyetemi fáradalmak kipihenése céljából, így kellett egy nagyobb autó, hogy mindenki elférjen, így nem másra, mint egy Renault Espace-ra esett a választás, a hírhedt 1.9 dCi-vel. Eddig annyira nem is izgalmas a sztori. Aztán összefutottam egy rég nem látott ismerőssel, aki leparkol mellém a Grand Vitarájával, büszkén konstatálja az álláspontját, hogy ő bizony sose ülne be egy francia autóba, főképp úgy, hogy 1.9-es dci motor van benne, japánt venne mindenáron, ahogy most a Grand Vitarával is tette. Én szeretek mindig tiszta vizet önteni a pohárba, mondom megnézem, milyen motor van abban a Grand Vitarában. Hát csodák csodájára, ugyanaz a konstrukció, mint az általam bérelt Espace-ban is van. Kicsit lesokkolódott az ipse, aztán nagy csalódottam elköszönt, s elment. Kicsit azért jó volt látni, ahogy koppant a nagy szája után.


Nektek volt hasonló sztoritok? :D


2023. júl. 3. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
A Grand Vitarában nem a Fiat féle 1.9 jtd van? Aztán lehet a Renaultban is :D
2023. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
F9Q motorkód. A Jtd a korabeli SX4-ben van.
2023. júl. 3. 22:29
 3/16 A kérdező kommentje:
De ja, érdekes a Suzuki hozzáállása. PSA, Fiat, Renault dízel motorok... :D
2023. júl. 3. 22:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#1: Nem. Renault motor van benne.


Hát, csak olyan volt, hogy a japán mániás haver az új suprára csorgatta a nyálát, és amikor mondtam neki, hogy az amúgy nagyrészt BMW, akkor egy világ dőlt össze benne.

2023. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azt imádom, amikor valaki aki nem tudja milyen autóm van és habzó szájjal nyomja hogy fuuuuu de utálja az összes német premiumot, fuj fuj, mindenki aki ilyet vezet az egy kispöcsű bunkó barom. Mindig csak mosolygok, amikor utána esetleg rákérdeznek és megmondom, hogy egy Mercivel nyomulok :) Ma amúgy pont a parkolóban állt egy fekete Audi, egy fekete BMW és mellettük harmadiknak a fekete Mercedesem, micsoda triumvirátus gondoltam magamban, ez most csak a sztorid parkolós aspektusáról jutott eszembe.
2023. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Havernak volt egy Lancerja. Sima 1.6 sedan. Volt neki egy pótféklámpás szárny rajta. Ő ezt úgy adta elő mint sport változat, mert hát csak az kapott ilyet és erősebb motor is van benne, de a forgalmiban a "gyengébbik" teljesítménye van beleírva. Nem vettem el soha a kedvét, hogy elmondjam neki, ez csak optika, nem erősebb az autója mint a szárny nélkülieké.

Most meg vett olyan autót mint nekem. És elmesélte, hogy nagyobb turbo van benne és chip tuning meg kiskutyaf*sza, mert egy szakértővel ment megnézni és az is megerősítette ezt neki és el kéne vinni megmérni mert nem tudja hány lóerő. Tippelhettek mennyi volt: igen, teljesen jó gyári érték körül hozta teljesítményt. De ő váltig állítja, hogy a mérés volt sz*r.

2023. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Tök mindegy, ezek elvek. Francia autóba akkor sem ülünk!
2023. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan kb. mint ha egy francia-fújolónak Opelje vagy Nissanja, esetleg Mitsubishije van. 😃
2023. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
8 vagy mercedeses renault motoros mercivel.
2023. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A "három f" ostoba kocsmailozófia kiirthatatlan.
2023. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!