Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy autó. Meghibásodott...

Adott egy autó. Meghibásodott így le adtam a vastelepen. Kb 3 éve Okmányba le adtam a rendszámot forgalmit. Ma le kérdezte ügyfélkapun és azt írta hivatalból ideiglenesen ki vonva. Ilyenkor mi a teendő? Alvázszàm kocsit már rég be zuszták.

Figyelt kérdés

Viszont se súly adó semmilyen papírt nem küldenek az autóval kapcsoltba n. Hogyan tudom végleg kivonatni?

Vagy a nevekről le kerüljön.



2023. máj. 29. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a bibi, hogy így lényegében tényleg csak ideiglenesen vonattad ki a forgalomból, mert a végleges kivonáshoz nem a vastelepre kellett volna vinni, hanem egy bontóba, ahogy adnak egy bontási igazolást, amivel végleg kivonják a forgalomból. Ezt utólag valószínűleg nem fogod megkapni egy bontóból se, ennek hiányában pedig a neveden fog maradni örökre.
2023. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál papírt a végleges kivonásról az okmányirodában? Ha igen, akkor ne törődj vele, csak valami adminisztrációs hiba lehet.
2023. máj. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vastelepre vitte, ott nem kap bontási igazolást, amivel az okmányiroda kiállítaná a végleges kivonást. De tudtommal a méhtelep nem is veheti át egyben a kocsit.
2023. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!