Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használatautó kereskedők és...

Használatautó kereskedők és autóleadás?

Figyelt kérdés

Nyilván több mindentől függ, autóállapot, lokáció stb, de általában a kereskedők milyen áron veszik be az autókat? Ha pl az ugyanilyen autók jelenlegi hirdetett árát nézem, vagy azt, hogy tavaly mennyiért vásároltam.

Egyelőre még csak elméleti síkon gondolkozom az autóm eladásán, nem tudom megérné-e beadni kereskedésbe, vagy egyszerűen csak hirdessem meg és várjak egy normális vevőre. Gondolom bár a kereskedős megoldás gyorsabb, anyagilag mindenképp rosszabbul jönnék ki, csak nem mindegy mennyire.


2023. máj. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te árulod, akkor készülj fel nem normálisakra,meg svédekre. Van, aki azt mondja,hogy inkább kevesebbért adja el kereskedőnek.
2023. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondolkodtam el rajta
2023. máj. 22. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Segy autót adtam el saját magam. Sok volt a "turista" aki nyilvánvalóan csak nyálat csorgatni jött. Sokan le akarták alkudni "a felére". Rengeteg munka volt vele. Soha többet.
jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!