Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire utalhat ez a vàltóhiba?

Mire utalhat ez a vàltóhiba?

Figyelt kérdés
2-es fokozatba nehezebben tudom betenni,a többi fokozat az jó,és a másik,hogy ha kitolatok valahonnan,és rükvercből beteszem üresbe,és onann egyből 1-esbe raknàm,akkor nagyon sokszor nem engedi.nem lehet megmozdítani a vàltókart. ilyenkor fel kell engednem a kuplungot,és újra benyomni,és úgy màr általában beveszi az 1-est,de van hogy ezt mégegyszer el kell játszani. ez a rükvercből 1-esbe hiba,az kb 10/8-szor előfordul. a kettes az meg olyan,hogy néha könnyebben veszi,néha nehezebben,recsegni nem recseg.
2023. máj. 8. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, de én első körben a váltórudazatot fogom felújítani, mert eléggé nagy a lötyögése, és szerintem megbicsaklik mikor tolom előre-hátra. Valószínűleg ez miatt is ugrott szét a múltkor az egyik műanyag gömbfej is.
2023. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
haldoklik a kuplung
2023. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és azt miből lehetne még észrevenni?mert nem érzem azt hogy pl túl fent fogna,vagy csúszna
2023. máj. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!