Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 7-8 millióért új...

Érdemes 7-8 millióért új autót venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már nagyon szűk a választék ebben az árkategóriában, de pl. Suzuki S-cross 1,4 Hybrid? Egyszerűen nem tudunk dönteni, mert soha nem volt új autónk. Amit néztünk 4-5 éves autókat 6 millióért (Skoda Octavia 1,4 Tsi) csak fájdalmas dolgok derültek ki: törött volt egyik másik és rendes gazdája sem akadt...

Lakás, garázs van, teljesen tehermentes, ezt sem kellene hitelre venni.


2023. márc. 3. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiért újonan csak suzukit vennék, minden más ennyiért nem üti meg a szintet.
2023. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem. 15 fölött lehet jó új autót venni.
2023. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Kettesnek a lepontozás ellenére igaza van, sőt 15 ért lehet normálisat, jót már inkább 20ért.
2023. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Erre mindig azt tudom válaszolni: amennyiben erre a 8 millióra nem kellett kínkeserves spórolást beiktatnotok 10 évig az életetekbe, hanem 2-3 év alatt meg lett, akkor igen a válasz. Ha valóban van lakás, már csak hab a tortán, hogy garázs is, ami ténylegesen nem 20-30+ év törlesztőrészlettel lesz a tiétek akkor tényleg nincs kérdés. Ki, ha nem ti, akik ezt kényelmesen meg tudják venni? Én nem azt mondom, hogy holnap menj és dobj ki 8 milliót, az autó szükséges rossz, bennetek nem azt látom most így hirtelen, hogy hitelt halmoztok.

Jó választás a Suzuki és azt is elhiheted, hogy alig kell rákölteni az újakra is.

2023. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

#4. nek igaza van! Azt hiszem én is nagyjából ezt a max 3 évet mondanám és úgy, hogy mellette éltek és nem zsíros kenyéren éltek. Ja a zsír drága, talán rossz példa.

Tehát, akinek a kabátja meg van (lakás v. ház és garázs) teljesen tehermentesen, akkor az megveheti már a gombot (családi autót).

Magam részéről is Suzuki mellett döntenék, ha tényleg 0 km-eset tudtok venni. Ezek már nem azok a papírjaguárok, mint régen.

2023. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Ennyiért milyen új autót kapni? Mert manapság már egy nyamvadt Suzuki is 10 misi alsó hangon.
2023. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Jól mondja a kérdező, tényleg van ennyiért:

[link]

2023. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Az a durva, hogy 4 éve ennyiért egy nagyon nem alapmotoros, nem alapfelszereltségű (mátrix-led fényszóró, elektromos napfénytető, elöl-hátul fűthető ülések, önparkoló mód, radarok, kamera, aktív sávtartó, adaptív tempomat, táblafelismerő, kulcs nélküli nyitás és indítás, elektromos kézifék, stb) új autót tudtam venni. Most meg nagyjából belépő szintű autók kezdődnek itt.

Visszatérve a kérdésre, nem érdemes/nem érdemes a kérdés. Ha ennyi az ára, nem tudsz mit csinálni, kénytelen vagy kifizetni.

2023. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

#8 Hát amit elmondtál az most ha egy nagyobb autót nézünk egy 20 millió.

Én is amit megvettem 21ben 14 ért most 20… brutál

2023. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem, az új autó zsákutca, csak régit szabad venni 2000-res évekből.
2023. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!