Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt érdemes...

Forgalmi vizsga előtt érdemes rögtön levezetni 1 órát, hogy "bemelegedjek", vagy inkább csak lefárasztana?

Figyelt kérdés

Sajnos az oktatóm nem kísérletezett ezzel, nem tudja melyik lenne a jobb..


Órát kellene vennem, de nem tudom mennyit lenne érdemes.

Szerintetek ha levezetek 45 percet rögtön vizsga előtt az használ vagy árt inkább? Lehet jobban lankadna a figyelmem?


Vagy érdemesebb vizsga előtt 1-2 nappal levezetni még azt a 2 órát (1 alkalom), és rápihenni a vizsganapra?

Vagy igazából mindegy mert úgyis javarészt azon múlik, hogy milyen vizsgáztatót fogok ki.



2023. febr. 17. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

oh a Ford Fiesta teljesen rendben van első autónak :D

viszont nem kevés az 1.3? én 1.4-es és 1.6-os autókat nézek.

2023. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hmm, nem mondanám. Sokszor örülök is, hogy nem gyorsul azonnal ha rálépsz, már begyűjtöttem volna pár büntit.


Az 1.4-es igazából csak 10 lóerővel erősebb. Vezettem 84 lóerős kisautót is ami hasonló erőben, igazából 80kmph alatt semmi különbséget nem éreztem, sőt. Csak 80 és az felett egy hajszálnyival erősebbnek éreztem előzésnél, de igazából mind a kettővel óvatosan meg kell nézni, mikor mi fér még bele.


Nem foglalkoztam az erővel, mivel dízelt nem találni nagyon normálisan 1 millió alatt, benzinest néztem, azok közül nekem meg többet számított, hogy ne egyen nagyon sokat, és akkor már láncos legyen az plusz pont. Néztem G Astrát is, 1.4 benzines. Erősebb, de elvileg papíron 9 liter városban...

Annyit egy 3 ezres tdi, Q8/Amarok/Toureg eszik 😅😂

Szóval nekem ez tök okés friss jogsival, autópályára nem venném, de én max autóúton megyek, ott is 100 alatt, oda bőven jó.

De a kövi autóm nyilván erősebb lesz.

2023. júl. 31. 20:51
 13/13 anonim ***** válasza:
mondjuk így érthető. én azért havi 350 km-t mennék autópályán, oda meg kell a gyorsaság és erő. ezért gondoltam magamnak 1.4-es, 1.6-os autót venni, de talán az 1.4-es is elég lesz.
2023. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!