Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonok árai még felfelé...

Simsonok árai még felfelé mennek majd? Vagy ennél drágább már nem lesz?

Figyelt kérdés

Egy német gyűjtőnél találtam 4 db eladó simsont 3 s51, 1 schwalbe, újszerű, gyári állapot, termesztésben minden papírjaval, rendszámos.

17ezer eurót megérne? Pár év múlva többet érne, avagy már ennél feljebb nem megy?


2023. febr. 15. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ennyit nem ér itthon ha keresel találsz jó simsont
2023. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ennyit nem adnék értük. Nagyon nagy volt a Simson árbumm az utóbbi években, de azért csak van egy határa, egyrészt ezek még mindig csak 50 köbcentis kétütemű tömeggyártott motorok amiket nosztalgiázni vesznek a németek, plusz még mindig van belőlük egész sok, sok előkerült évek-évtizedek állása után a fészerekből és fel is lett újítva amikor elkezdtek valamit érni, de ezek annyira nem sokat hozó befektetések az én szememben hogy megérje tárolni őket évekig, mire nyersz rajta pár százalékot.
2023. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 4 se ér együtt 17000 eurót.

De a magyarnak meg felét se , mert nem veszi meg.

Pont a németek miatt ment fel az ára.

Talán egy kettőt valaki nosztalgiából megvesz de semmi több.

2023. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!