Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat központi ügyfélszolgálat...

Fiat központi ügyfélszolgálat elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Már december közepe óta próbálom elérni őket a +36-80-10-10-80 telefonszámon (és a customercare e-mail címükön), de az ügyfélszolgálati 2-es mellék beütése után bontódik a vonal. Azt sikerült kideríteni, hogy az iroda költözik az André Citroen 1 szám alá, de amiket kaptam elérhetőségek konkrétan a Fiathoz, azokon választ nem kapok.

Van itt valaki, aki esetleg tud róluk többet? Illetve hogy jogilag mennyire okés dolog az, hogy egy cég az ügyfélszolgálatát hónapokig nem üzemelteti, és nem lehet őket elérni?



2023. febr. 15. 11:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egy kis helyzetjelentés, megtaláltam ezt a kérdésemet, úgyhogy leírom mi lett a vége.

Végül jó sok e-mail üzenetváltást követően felajánlottak 200.000 Ft kártérítést, melyet egy általam megnevezett kereskedésükben bármire le tudom vásárolni, ilyen a szerviz is. Szóval mondhatom, hogy kvázi egy 3 évvel kitolták a szerviz díjmentességét. Végül elfogadtam, mert ez is nagy szó már így a végére.

Viszont érdekesség, még mindig nem rendezte a cég a uConnect valamint a Mopar Connect helyzetét. Ha megnyitja az ember a uConnect appot (App Store-ban már nem elérhető), akkor azt írja hogy 2023.01.01-el megszűnt és majd jön a Mopar Connect app, ami egész ideáig nem készült el :) Valamint ha a központi Fiat számot tárcsázza valaki akár ma is, a panaszkezeléses melléket még mindig bemondja az automata, ami maga a vicc, hogy több mint 1 év eltelte után még mindig nem szedték ki.

febr. 15. 09:44
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!