Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kijött élénk egy szarvas...

Kijött élénk egy szarvas aminek során betört az autóm első szélvédője. A keret ránézésre nem sérült. Kicserélik a szélvedőt? Létezik olyan, hogy otthon cserélnek szélvédőt, tehát hogy házhoz jönnek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 08:31
 1/8 anonim válasza:
67%
Nem tudom. De volt finom szarvaspöri, remélem!
2022. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Azért a szélvédőcsere nem annyira egyszerű, hogy kikapják meg beletezsik az újat. Le kell szedni a tömítéseket, be kell ragasztani az újat, ha modern az autó, kamerával, szenzorokkal akkor meg méginkább bonyolult.
2022. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, legalábbis én se hallottam még ilyenről. Eleve nem is adottak hozzá a feltételek. Egy szűk kertben vagy utcán hogyan oldják meg? Szerintem csak műhelyben lehet.
2022. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha EU-s rendszámú autóról van szó akkor figyeljetek, hogy a szélvédő sarkában lévő kis EU-s matrica nehogy elvesszen/elkeveredjen a cserénél, mert annál nagyobb bonyodalom van belőle.
2022. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne?

Elég sok autó lett már nálam kompletten ki-beüvegezve.


Akik autót építenek/javítanak, nem fogják egy üveg kivágásáért trélerezgetni a kocsikat, kijön az üveges, kivágja, összerakáskor meg kijön, és beragasztja.

2022. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez Nógrád megyében lenne.
2022. dec. 7. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor keress ilyet ott.

Biztos van arrafelé is.

2022. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 Jogos a felvetés. Nekünk is jött egy őz az új autó próbakörén, átrepült a szemközti árokba, mi megálltunk a főút mentén, felhívtuk a vadász ismerőst, kijött zsákokkal, másnap megebédeltük.
2022. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!