Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári izzók vannak az autótokb...

Gyári izzók vannak az autótokban, vagy már kicseréltétek másikra?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én cserélném de szét kéne bontani hozzá a búrát :(
2022. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2004-ben gyártották szegényt, már nagykorú. A legtöbb még eredeti. Helyzetjelző ment ki egyszer, meg féklámpa egyik izzója. Fényerejük miatt sem szorulnak cserére.
2022. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#1 Micsoda? Milyen autó az?
2022. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
A 2021-es BMW-m még nem szorult izzócserére!
2022. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4.! Az indexet kíméld! :-D


3.! Sok olyan kocsi van, ahol csak szereléssel lehet izzót cserélni, amin ne egy csavar kihatását, búra lepattintását és hasonlókat érts.

2022. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gyári! Úgy gyártották egy gyárban.
2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#5 Oké de konkrétan azt mondta, hogy szét kell szedni a BÚRÁT. Most ha pl. a Fordnál ki kell csúsztatni a lámpatestet a helyéről, akkor arra nem azt mondjuk, hogy "szét kell szedni a búrát". Eleve nem a búrát kell és nem is szétszedni kell, hanem kiszedni. :D
2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az első helyzetjelzőm és a tompított izzó már cserélve volt régen. Amikor megvettem az autót akkor az előzőtulaj akitől vettem mondta hogy évente kellett izzót cserélnie mert annyira hamar kiégtek. Mondta hogy a gyári bírta 5 évig, aztán amiket vett utána eleinte márkásat de "gyári" minőségű izzót, nem ilyen emeletfényű meg tudom is én milyen kevés ideig bíró vackokat és azok sem bírták tovább max 1 év és 1-2 hónap pluszba. A helyzetjelző izzók szintén. A távpolsági izzó az még a gyári, előző tulaj sosem cserélte és én se nyúltam még hozzá. Az első fényszóróba lévő idnex izzó azgyári volt még szintén de a rajta lévő sárga festék már kezdett leperegni róla és nem volt már igazán sárga a fénye, ahhoz tuti nem nyúlak még hozzá mert alig bírtam kiszedni a foglalatból is, és vastagon állt rajta a por. A hátsó lámpa izzóit nem cseréltem én soha sem, nem tudom hogy gyári még vagy sem, a kiegészítő vagy pótféklámpa az tuti gyári mert ledes cucc, a búrákba nem tudom miylen van mert én nem nyúltam még hozzá és nem is fogok ameddig működnek. A rendszámtábla megvilágításizzóját mondjuk már cseréltem mert pont műszaki vizsgán égett ki és szólt a vizsgabiztos hogy gyorsan cseréljem ki adott szerszámot meg pót izzót mert ameddig nézi az alját meg a motorteret addig csréljem mert fotóznia kell utána és nehogy már ezen bukjak meg. Rendes volt egyébként hogy szólt és még adott is mindent.
2022. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

#5

Index? Azt hittem az a kar illatosító tartó.

A fényszóróért azért aggódok kicsit, elég sokat kell villogni a belső sávban, a tötymörgőkre

2022. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Arra voltam kíváncsi, hogy a gyárit lecseréltétek-e xenonra, vagy emelt fényűre, esetleg ledesre.
2022. nov. 22. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!