Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hány éves volt az első...

Kinek hány éves volt az első autó(ja), amit friss jogosítvánnyal vezetett?

Figyelt kérdés
Azt is le lehet írni, hogy milyen volt az autó. :)

2022. nov. 6. 13:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. lol, lemaradt, hogy 12 éves volt. 3 év mulva eladtam. Idén 19 éves.
2022. nov. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Idén töltötte a 39. Évét első autóm 1 éve lett az enyém egy 1983-as Volvo 240 Staiton Wagon turbó. Imádom konkrétan a mindenem 1998-ban kerül az országba az USA-bol ő egy amerikai piacos öreg kocka volvo . Mindennapi használatban , konkrétan vele megyek suliba , edzésre és mindenhova . Általa lettem a környékbeli autós körökben amibe tesóm rángtatott bele illetve suliban is a Volvos csaj . Soha nem lesz eladva és őszintén, ha veszek is mellé még egy autót az szintén volvo kombi lesz és minimum 30 éves . Egyszerűen ezeket imádom van a családban vadonatúj Xc90 és egy V70 is jók meg minden , de én akkor is az öreg kicsit puritán egyben nagyon is szerethető öreg 240-esemmel maradok
2022. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
9 éves Skoda Felicia!
2023. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!