Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni akkarok egy gyorsasagi...

Venni akkarok egy gyorsasagi motort ajanjatok valamit 16eves vagyok ugy hogy csak 11kw-ost tudok csak 125ben miket erdemes? Vagy 250esben? De csak gyorsasagit szeretnek vagy Nakedet

Figyelt kérdés
nem igazan tudom hogy vannak ezek a dolgok de 250es gyenge motort lehet 125re papiroztattni vagy hogy lehetne meg oldani?
2010. szept. 24. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hú jó sok válasz van már. Mindenki mindenfélét írogat, nem hiszem, hogy megkönnyítik a dolgodat:D Csak pár dolog az RS-ek és a Mitok mellett, attól hogy megy 160-170-el nem kell annyival menned, és amikor megunod a 110-et nem kell új motort venned ( buksz ratja, utánna járás, stb.) csak odalépsz neki. 200 km-es túrát meg lemenni olyannal amit ha széthajtasz úgy megy 110-el az nem a legjobb + az is tud enni sokat ha tiltásig pörgeted, míg egy 2T RS v Mito-nál ha nincs nyitva a power utazóba 100-120 megeszi az 4,5-5,5 lityót, ugyanott vagy. Városon kívül 90 a megengedett szal 100 al mennek a kocsik kb na ott csőgázzal is csak beállsz a sorba, ( abba mi az élvezet autóban is ülhetnél) autópályán meg ledudálnak alapból. Ezért szavazok a 2T mellett+ ha annak motorikus baja van egyszerűbb és olcsóbb javítani. Jó állapotú gépet veszel nem fogod megbánni, és régebbi Mitok RS-ek nem vesztenek az árukból tartják a 350-400 körülit. És ha belejössz kitudod élvezni az erejét, addíg meg nem kell tépni ezerrel, én se azt mondom, hogy első nap csavarodj fel egy fára 170 el.
2010. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat ht meg mindig a cbr-nel vagyok

nekem legjobban varosi hasznalatra kellene

gondolkoztam mar az 50es Yamahan is de az kicsit gyenge lenne szerintem de varosban siman elmennek vele nem?

2010. szept. 25. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!