Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni akkarok egy gyorsasagi...

Venni akkarok egy gyorsasagi motort ajanjatok valamit 16eves vagyok ugy hogy csak 11kw-ost tudok csak 125ben miket erdemes? Vagy 250esben? De csak gyorsasagit szeretnek vagy Nakedet

Figyelt kérdés
nem igazan tudom hogy vannak ezek a dolgok de 250es gyenge motort lehet 125re papiroztattni vagy hogy lehetne meg oldani?
2010. szept. 24. 18:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy NSR-em tök zsír volt, nemvolt vele gondom nagyon, de kicsit lassú. Mito-r RS-ek mennek jobban.
2010. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

elso valaszolonak "bujj el magadnak majd meg keres valakit"

koszi mindenkinek en honda cbr 125-ösre gondoltam de ahogy mondtatok a Mito az jobb hiszek nektek keresek interten eggyet es most telen meg veszem ha valaki tudna nekem segiteni interneten valasztani annak nagyon meg koszonem kuldjon privat uzit

kulon koszonet 20:25

2010. szept. 24. 22:03
 13/22 bumbi02 ***** válasza:
elsőnek igaza van.. 16 évesen friss jogsival minek akarsz gyorsaságit meg 34 lovas mitót? szerintem jogsidba ird bele a vércsoportodat sürgösen..
2010. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
mondom bujjatok el mar magatoknak en ilyen valaszokra nem vagyok kivancsi
2010. szept. 25. 11:49
 15/22 anonim ***** válasza:

ha még nem volt előtte motorod akkor 4üteműt vegyél ha volt akkor a 2üteműt. Amúgy nekem RS-em van és semmi baja nem volt eddig a másfél év alatt csak a kopó alkatrészek, ha veszel fel kell újítani MINDENT és utána biztos hogy nem hagy cserben, az üreset tökéletesen veszi álló helyzetben:D.

Én inkább az RS-t ajánlom mint a mito-t

2010. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 bumbi02 ***** válasza:

ha neked erre van pénzed, meg ugy gondolod hogy friss jogsival 2 hónap rutinnal majd 160al száguldozol csak hajrá én nem szólok bele..

amugy meg sztem nem "érdemes" semmilyet se venni, már csak hogy a kérdésedre is válaszoljak.. már csak azért is mert hamis papirnak számit... bár sose buknál le vele, attól még nem legális.. azért van kitalálva a kw korlát hogy 16 évesen amikor az ember fejelágya még nem nőtt be ne vezethessen 30-50 lóerős motorokat.. tapasztalatból mondom,mert én is 16 évesen álltam neki vezetni, és minél több rutinom van annál inkább látom hogy néha néha elég veszélyesen vezettem....

2010. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

rs-t azt szerintem nem veszek mert sok haveromnak volt es ok panaszkodtak ra nem sokkal dragabb a honda es az ujabb es jobb kicsit szerintem.

utolso valaszolonak igy van sokan nem tudnak motorozni en sem vagyok profi de ha oda figyelek akkor el vagyok vele szerintem mert nem vagyok aza fajta csavo aki tovig huzassa en nekem eleg 80varosban 100-120autopalyan

2010. szept. 25. 14:30
 18/22 bumbi02 ***** válasza:

80 városban? grat..


amugy meg, 16 évesként jobban megéri egy kisebb teljesitményü motort venned (125ös, ami mondjuk 80-100al megy) mint egy mitot ami 100km-en fogyaszt 7 litert.. magyarul az hogy utazz vele egy nagyot (mondjuk kb 200km-t) az sacc per kb 5000 forintodba kerülne.. ha veszel egy kisebb teljesitményü motort, amit böven kitudsz használni 16 évesként , annak a 2,5 literes fogyasztásával ugyanez a táv csak 1700-2000 forintodba kerül.. ami eléggé jelentős...

meg nem hinném hogy 16 évesen olya sokat közlekednél hogy neked autopálya miatt kell nagyobb teljesitmény.. 2 éve van meg nekem az A1 jogsim, és sose kellett nagyobb teljesitmény mint a 11LE... 11lóerővel is lehet már menni 100al ami bőven elég még autóuton is...

2010. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ez teljesen igaz 7liter az rengeteg nem gondoltam volna huuu hat nagyon koszi hogy ezt irtad akkor ezek szerint nekem a Mito az ki löve

szerinted erdemes a YZF-R125?(yahama)

2010. szept. 25. 16:04
 20/22 anonim ***** válasza:
Yamaha elég jó, de megveszed az YZF-R125-öst és 2 év múlva felét éri kb a motor. Gondolom 18 évesen AK-ra tennéd tehát 2 évre keresel motort tanulónak. Tényleg eljár 3 littyó körül ha nem téped, és elég megbizható, de lassú és kész vicc a virsli gumi rajta, nem is az alacsony végsebessége a gond, városba elférne a 110-120 de a gyorsulása sehol nincs egy 2T hez képest, bár ha tanulónak kell, te tudod. Mito ha nincs tuningolva nem nyeli be a 7 littyót hacsaknem tiltásig téped, én eljártam vele 5 liter körül is, és dupla olyan erős. Volt Honda cbr-em ( igen a virsli gumis :D) 4 üteműmet fél év alatt kimotoroztam köv ősszel váltottam Mito-ra. YZF kb azt tudja mint a CBR. Énis a CBR-emen buktam 100-at 1 év alatt.
2010. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!