Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanulnátok fiatal autós...

Tanulnátok fiatal autós oktatótól?

Figyelt kérdés

Pár évvel fiatalabb nálam az egyik oktató, akihez telefonszámot kaptam az autósiskolában (30 éves kb).

Ráadásul több kisgyereke is van, szóval az is azt jelenti, hogy több évet hagyott ki az oktatásban nyilván.

Bevallom, ettől van bennem némi ellenérzés, hogy akkor bizonyára nem túl tapasztalt oktató lehet, mármint olyan értelemben, hogy nem az van, hogy X éve oktat. :/

Ti bevállalnátok ilyenformán, vagy más oktatót választanátok?


2022. aug. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalnám, hisz akkor nem lesz az a töke tele van oktató, aki folyton ordibál. Kevés a tapasztalata, attól még lehet jó.
2022. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
B-re fiatal oktatóm volt, soha nem volt vele baj. D-re pl egy idegbeteg volt buszos, de végül is megtanított.
2022. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám,valószínűleg van jó pár év tapasztalata így is de nagyobb eséllyel nem egy kiégett életunt vén fasz aki egyfolytában ordibál.
2022. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jogsim, gyakorló órákat vettem egy 30 éves sráctól, én 40 múltam. Neki is fura volt, de nem volt gond, ebben a korban még lelkesek, türelmesek.
2022. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!