Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk mi a bánat ez? (Kérdésed...

Fiúk mi a bánat ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kaptam egy Peugeot 206-ost szülinapomra de egyfojtában hülyíti az agyam. Jöttem vele haza aztán elkezdett csipogni meg megjelent valami piros jel előttem! Leginkább az Aladdin csodalámpájához tudnám hasonlítani. Egyre gyakrabban szórakozik velem úgyhogy mondjátok meg mi ez vagy mit csináljak! 17/L
2010. szept. 22. 20:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2%

Uhh ennyi irigykedő f*x ember -.-' Komolyan szánalmasak a gykérdések kommentelőinek 90%-a

Olajnyomásmérő. Szerintem a fékolajat töltetsd újra, mert az fog kevés lenni. Nekem is az volt. A többiekkel meg ne foglalkozz, mert ŐK a hülyék úgy látszik -.-'

2010. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%
Ó hát mit kel irigykedni egy 17 éves ő pia kap egy durván 2 millás kocsit. Ne mán én hol kapok ilyet?
2010. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez: Csodalámpából előjön a Dzsin ha sokáig mész vele.

Hogy jön elő: Motortérből füst formájában.

Mi csinálj: Vidd márkaszervízbe.

2010. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
21:43 hülye! a fékolajnak abszolút semmi köze a motorolajhoz... am tök mindegy h milyen kocsi, akkor is legalább 1 millió forint... elárulom neked h mások évekig dolgoznak ennyiért neked meg kinyalják a s*gged... két kezed összerakhatod hogy ilyen szüleid vannak
2010. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

kedves kommentelők! nem tudom miért kell ennyire irigykedni, az a kocsi akár még használt is lehet, senki nem állította h. új. másrészt egy peugeot azért még nem a világ vége, nem ferrariról van szó.


Mondjuk az engem is érdekelne, hogy a kérdező hogyan kaphatott így jogsit, hogy a jogsi letétele után pár nappal/hónappal (nagyon sok idő nem telhetett el ha 17) már elfelejtette ezt is.... Reméljük a kérdező azért legalább az alapokkal még tisztában van (jobbkéz, mikor kinek van elsőbbsége, stb...)


Egyébként pedig azért mert szegénykém a kocsikhoz nem ért túl sokat, még lehet tök jófej és értelmes, én is ismerek ilyen embert...

2010. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%
Akkor minek vezet ha nem ért a kocsikhoz? Vicces lenne, ha egy pilóta úgy vezetne, hogy nem ért a repülőkhöz. Vicces lenne, ha egy orvos úgy műtene, hogy nem tudja melyik eszköz mire való...
2010. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
Azért írja mindenki, hogy kamu, mert ha olyan hülye vagy, hogy nem tudod, mit jelent ha világít Aladdin csodalámpája, akkor Neked felesleges autót, vagy egyáltalán bármilyen motorral működő járművet vezetned :D
2010. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem arról van szó hogy milyet kapott, hanem hogy csak úgy hozzávágtak egy 1 milliós autót. Más ezért hónapokat dolgozik, ő meg csak úgy kap egyet. És még rádob hogy nem tudja mi az aladin csodalámpája a műszerfalon
2010. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21:43! A fékolaj nyomásának csökkenését nem az Aladdin lámpája jelzi, hanem egy piros karikában lévő félkiáltójel. A kör két oldalán van két körcikk centrikusan az eredeti körrel.
2010. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha ezt láttad (valószínűleg ezt láthattad) akkor a motorolaj szintje kevés

[link]

És (nekem) ezzel jelzi ha kevés a fékolaj:

[link]

DE! Mindkettőnél meg kell jegyezni, hogy lehet, hogy csak egy elektronikai gizmó volt!

2010. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!