Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi alapján választottál...

Mi alapján választottál oktatót vezetésnél?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Részben személyes ajánlás volt. De kaptam több oktató nevet és elérhetőséget. Ő tudott belátható időn belül(4 hónap múlva) vállalni.
2022. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt olyan ismerősöm, aki ajánlást tudott volna adni, szóval én azt választottam, aki leggyorsabban tudott vállalni. Az autóiskolától 5 ember telefonszámát kaptam meg, mind fel lett hívva, és volt amelyik azt mondta, hogy holnap átjön megbeszélni. Átjött, 3 nap múlva kezdtem vezetni. 30 óra után sikeres vizsgát tettem. Pozitív tapasztalatom volt az oktatóval, és én ajánlottam is az ismerőseimnek utána, de volt olyan ismerősöm, aki annyira nem bírta őt, annyira negatív tapasztalata volt vele, hogy oktatót váltott. :D Mindenesetre én örülök, hogy anno őt választottam, minden rendben volt és gyorsan le is tettem a vizsgát.
2022. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nyitrai Ferenc válasza:
Én 2007-ben tanultam. Az volt a szempont, hogy ki ér rá sokat.
2022. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!