Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 re rálehet tenni a...

Golf 5 re rálehet tenni a Golf gti lökösét? Első autónak lenne szóval 200lo sok lenne, ezért a sima golfot vàlasztottam 1.6 104 le vel, viszont nagyon tetszik a gti nek a lököse megoldható?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nem passzolna. Esetleg Golf 5-re tuning lökhárítót nézz.
2021. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Passzolni fog. Hátsónál a kipufogót azért meg kell nézni

Csak hülyén fog kinézni a nem GTI-re ráakasztott egyetlen GTI lökhárító?

Erős autóval nem lehet ésszel menni?

2021. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apum nem engedi
2021. okt. 9. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jogsihoz elég nagy fiú vagy, akkor legyél ahhoz is, hogy te vedd magadnak a kocsit a saját pénzedből és olyat, amilyet akarsz :D
2021. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy inkább vegyetek GTI Golfot ha belefér a keretbe, mert azért ezeknek komolyabb felára van egy 1.6-oshoz képest.

Annak semmi értelme nincs, hogy optikailag tuningolj egy gyenge kocsit, egyrészt mert egy vagyont el lehet így szórni, másrészt meg nevetséges lesz az erősnek látszódó, de gyenge kocsi. Tudom... mert régen én is csináltam...


Nekem egy Audi S1-esem van 231 lovas, ha nem nyomod ki a szemét, ugyanúgy lehet vele ésszel közlekedni, általában olyanok félnek az erős autótól akiknek nincs vele tapasztalata, hogy ott aztán kimegy alólad, meg úristen... Tény, hogy könnyebb vele traffipax-ba szaladni, de abszolút élhető a mindennapokban egy ilyesmi teljesítményű autó, max győzd tankolni a mai üzemanyagárak mellett! Főleg, hogy ezek a kihegyezett motorok nem igazán szeretik a 95-ös benzint!

2021. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1-2 év múlva mennyi lehet majd az áruk szerintetek? Akkor inkább gyűjtök még egy kicsit és veszek gti-t. Viszont a jelenlegi áruk 2.4m az rengeteg egy kezdőautónak szerintem.
2021. okt. 10. 21:51
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ez teljesen kiszámíthatatlan, hogy mennyibe fognak kerülni.


1. Jelenleg sokat drágultak a használt autók, ha ez a tendencia marad lehet drágulnak vagy tovább marad ez az ár szegmens.


2. Mivel egy limitált autóról beszélünk, mennyi lesz akkoriban belőle eladó, amit nem zúztak le. Nyilván ilyen autónál ez évről évre csökken, tehát akár még drágulhat is.


3. Hogyan változik az üzemanyag ára, jelenleg hétről hétre drágul a benzin és a gázolaj is. Ennek köszönhetően ha átlép egy küszöböt, a "benzin temetők" értéke csökkenni fog, mert kevés ember akar majd 10+ litereket tankolni.


4. Tervben van az Euro 5 alatti dízel autók kitiltása a fővárosból, nyilván még csak az dízelekről van szó, de ez napról-napra változhat ha jól tudom a Golf 5 GTI Euro 4-es besorolású, ha hoznak esetleg egy olyan döntést, hogy a benzineseket is korlátozzák, ez megint nagyban befolyásolhatja az autó árát.


Szóval talán erre a kérdésre most a legnehezebb válaszolni.

2021. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!