Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi alapján választottál...

Mi alapján választottál oktatót vezetésnél?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Személyes ajánlás
2022. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szintén személyes ajánlás
2022. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Még személyes KRESZ oktatás volt, és az ottani oktató tartott gyakorlati órákat is. Gondoltam, ha nekem szimpatikus az oktatói stílusa meg mint ember, az már fel siker. Azon kívül egy csomó időt megspóroltunk, mert nem volt olyan, hogy az elméletet hogyan tanították.
2022. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ajánlás és ár alapján. A környéken az volt a legolcsóbb, ahova mentem és eléggé jó volt szerintem az oktató. Igaz, az autó a legalapabb semmi volt, de valamit valamiért.
2022. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én vizsgáztam (29 éve) az MHSZ-en keresztül, még nem volt ilyen. Mikor már csak a vezetés volt hátra bementem megkérdezni, hogy mikor mehetek. Két oktató volt bent, az egyik megkerdezte a másikat: Feri, rá érsz? Így lett oktatóm. Feri kérdezi tőlem: vezettél már? Mondom, személyautót igen (egyszerre csináltam a B és C kategóriát). Erre azt mondja a Feri, akkor menjünk.

Első alkalom, Avia-val ki a forgalomba.

Azok a régi szép idők...

2022. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel személyes ajánlásom nem volt konkrét oktatóról, így iskolát választottam vizsgastatisztikák, ár és szimpátia alapján.

Ezen belül oktató választásnál szempont volt, hogy melyik tanpálya környéke lenne ideális (eleve sulit is úgy néztem, hogy legyenek oktatóik az általam preferált környéken), és kaptam ajánlást az iskolától oktatókra, hogy kinél jelentkezzek.

2022. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyes ajánlás alapján
2022. júl. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen válogatási lehetőség nem volt, hogy fel lett volna sorolva az oktatók, fényképpel, jellemzéssel egy katalógusban és nekem kellett volna válogatni közülük.

Véletlenszerűen jutott valaki. Persze előtt lehetett pl az autóval extra igényeket támasztani (p csak benzines, csak dízel, stb.), amit igyekeztek figyelembe venni. Ha az oktató nem felelt meg bármi miatt, lehetett másikat kérni.

Én nem voltam ilyen faxnis, jutott, aki jutott. Nem volt vele problémám.

2022. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akinél a legelőbb megvolt a jogsi.
2022. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szolovjov ***** válasza:
Én nem válogattam. Akit mellém osztottak, azzal vezettem.
2022. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!