Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi alapján választottál autós...

Mi alapján választottál autós iskolát, illetve később oktatót?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom után választottam meg enis ugyanazt az oktatót :) mivel sokat segített neki, elsőre sikerült minden
2021. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy jó barátnőm javasolta azt, akihez ő is járt. Ha nem lettem volna megelégedve, akkor kerestem volna menet közben is akár másikat, de szuper volt.
2021. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk összesen 2 autós iskola működött. Az egyiknél már elindult egy csoport, nem vettek be senkit. A másiknál viszont indult egy. Aztán kiderült haverom is oda jelentkezett mert a Kresz oktató az egyik ismerőse volt. 1 ember oktatta a kreszt, 1 meg a vezetést. Nem volt kiből válogatni. De nem volt semmi panaszom.
2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy Budapest melletti városban lakom, így az egyik lényeges szempont az volt, hogy ne a világvégén válasszak iskokát, ezért a lakóhelyemen környékén lévő 3 autósiskola közül választottam. Aztán elolvastam erről az autósiskoláról a véleményeket, és ezek alapján jónak találtam őket, és az áraik is átlagosnak mondhatók. Tulajdonképpen nem bántam meg, eddig minden nagyon simán ment, ezen a héten lesz a forgalmi vizsgám. Az oktatót nem én valsztottam, a KRESZ vizsga után az irodában adtak egy telefonszámot, hogy őt hívjam fel és egyeztessek vele időpontot. Az oktatóm ugyan nem mindig matyóhímzés, vannak időnként bunkó beszólásai, de 80%-ban azért rendes, összességében úgy gondolom, hogy jól alakult idáig a dolog.
2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol anyukám tanít abban az iskolában szokta tartani a KRESZ tanfolyamot az egyik autósiskola. Odamemtem, aki a kereszt tartotta ő volt az oktató is. 2 hónap alatt levezettem a 30 órát, után lassult be a dolog mert vége lett a nyári szünetnek, novemberben vizsgáztam, 54 óra után, 2. alkalommal sikerült, de szőke nő vagyok. :D
2021. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!