Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pót órát muszaj ugyanannál az...

Pót órát muszaj ugyanannál az autós iskolánál vennem?

Figyelt kérdés

Le vezettem 30 orat ,kérdeztem az oktatót mennyi órát gondolt még hogy vegyek azt mondta 50-80 ora,ugyérzem le akar huzni!

A parkolást is a 27 ik oratol kezdtem tanulni..


2021. febr. 20. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Még 50-80 óra?

Vagy összesen legyen 50-80 óra?

Mert abban semmi hihetetlen nincs sajnos, hogy ahhoz, hogy meglegyen a szükséges km simán kell vezetni 45-50 órát főleg nagyobb városban. Nekem is 45 óra alatt lett meg a szükséges km de utána elsőre átmentem.

2021. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ugy kiakadtam hogy megsem kérdeztem. Az egész napomat el is cseszte ez,gondoltam hogy kell plusz ora,de azért abszurd hogy dupla sőt tripla orakat vetetne. Nincs rá pénzem.40 orat tudok finanszirozni. Át mehetek máshoz pótórára?
2021. febr. 20. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Átmehetsz másikhoz de általában levonnak valamennyi pénzt.

Ahol én voltam ott úgy volt, hogy 80%-a jár vissza a még le nem vezetett pénznek.

Másik iskolához átmész ott meg tuti várni kell majd hónapokat mire vezetni fogsz tudni.

De ha a jelenlegi nagyon gáz akkor meg kell próbálni átmenni máshova.

2021. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak úgy máshol nem vezethetsz.

Hivatalosan iskolát kell váltani és akkor a másik iskolában folytatod a gyakorlatot.

Mindenképpen járj utána, hogy hol vesznek át és mikor tudnak gyakorlati vezetést biztosítani. Utána válts csak.

2021. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A pót órákra is vonatkozik , azt hittem hogy ha már levezettem a 30 orát nincs kötelezettségem az iskola felé, azaz válthatok hisz a kötelező megvan.
2021. febr. 20. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
2 óra után is válthattál volna.
2021. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Válthattam volna de akkor még nem ismertem az oktatóm, hogy nem tud magyarázni.Oktober ota vezetek az a baj hogy van hogy masfél hetente 1* van órám. Mindegy a hocipöm tele van vele.utálok menni mert nem értem mit akar.elvagyok kenődve.
2021. febr. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!