Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajcserét szerviz vitt...

Olajcserét szerviz vitt olajból is megcsinálja?

Figyelt kérdés

Nem mindegy hogy ők szerzik be 30 ezerért, vagy én 20 ezer környékén... ugyanazt.


Nyilván otthon is meg lehet az olajcserét ejteni, de macerás, és semmi kedvem cserpálni meg utána kezelni a fáradt olajat, előző szűrőt se tudom hova tenni.


Eddig otthon cseréltem másik autónkba de elegem lett belőle. Mármint a cseréből. Persze, pénz meg minden, amiből sosincs sok, de muszáj meglépni ha azt akarom hogy menjen a kocsi.


De ha lehet miért ne spórolnék legalább az olajon?


Azt szokták írni, hozott alkatrészből nem dolgoznak. Na most, az olaj nem alkatrész :) A szűrők már talán-talán annak számíthatnak.


2022. júl. 13. 09:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20 Nem feltétlenül magára a munkára értettem, nyilván oda is jutnak rossz szerelők. Átfogó értelemben mondtam, amire részben már kitértem, hogy a rendes szervizben (ami drágább, mivel legális) véd a törvény, mert van munkalap, esetleges hibákért van felelős. Meg amúgy még ha a szerelő maga nem is annyira "minőségi", pont a felelősség miatt lelkiismeretesebben fog dolgozni.


Azt meg már nem is említem, hogy egy szerviz sokkal jobban felszerelt és a felszerelés a minőségi munka alapja. Egy garázsban még ha a szerelő ügyes is, lelkiismeretes, stb, felszerelésnek helye sincsen, anélkül meg nehéz.

2022. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%

"rendes szervizben (ami drágább, mivel legális) "

Egy kisvállalkozó kis műhelyében miafszom nem legális?

Egy évtizedek óta lelkiismeretesen dolgozó szerelő mitől kevesebb, mint egy húszéves takonymarci a márkalogós overáljában, nulla tapasztalattal?

Egy olajcseréhez milyen különleges felszerelés kell, amivel ne rendelkezne bármelyik kis műhely?

Felelősséget a munkájáért pedig előbb fog vállalni a kisvállalkozó, mert ő holnap is azoknak az ügyfeleknek a pénzéből veszi a vacsorát, akiket nem baszhat át, mert különben holnap nem lesz munkája.

2022. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!