Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap délben volt a motoros forgalmi vizsgám

A vizsga előtt egy órával előtt értünk az oktató utoljára végig jártuk a vizsga útvonalat és lemostuk a motorokat majd mentünk a vizsgahelyszínre. A vizsgabiztos kb 10 perc késéssel megjelent megvető pillantással végig nézet rajtunk majd egy "ch" hang kíséretében lekezelő hangon kijelentette hogy neki nincs most erre ideje és haladjunk és adjuk át neki a papírjainkat. Adminisztrációval kb 10 perc alatt végzett közben mi is át néztük a motorokat ahogy azt kell

Majd ismételten egy lekezelő hangnemben mondta "Mire várnak üljenek a motorra fék próba és lehet menni"

Kb fél 1kor indultunk el a vizsgahelyszínről 45 re vissza értünk majd ismételten felgmán közölte hogy megbuktunk. Mivel kb 5-10 másodpercre szem elől tévesztett minket egy (egyenes úton)

Én ezen nem kicsit felkaptam a vizet mert már így is nem kis pénzem van ebben a jogosítványban de hogy még mellette flegmázik ez azért durva (öreg asszony volt a vizsgabiztos) legszívesebben bele álltam volna a képébe de hála tudtam uralkodni magamon.

Tudok ilyenkor valamit tenni?vagy csak egyszerűen nyeljem le a békát és majd talán sikerül?


2022. júl. 13. 08:45
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
56%
Jogos. Öregasszony, még sok dolga volt, sietett.
2022. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%

Legjobb amit tehettél az hogy nem tettél semmit.

Én anno be szóltam a vén szatyornak hasonló okok miatt

Utánna gyorsan hírem ment a vizsgabiztosok között

2022. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a valóságban, így volt 10 -20 éve is, ha így megy tovább, így is marad.

Befizeted az új vizsgadíjat, meg a pótóra díját, aztán elmész újra vizsgázni. És örülsz, ha nem kell jattolni, megkapod a jogsit és mész utadra. Mindenki boldog (kivéve te, de a rendszer nem arról szól, hogy neked jó legyen)

2022. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Mikor tanuljátok már meg, hogy a vizsga sikeressége nem a vezetési tudáson, hanem a kenőpénz meglétén múlik...
2022. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Kenőpénzről szó sem lehetett (tavasszal vizsgáztam b kategóriából). Sokkal inkább attól függött a vizsga sikeressége (feltéve ha nem vétettél hatalmas hibát) hogy hányat buktatott meg előtted a VB
2022. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oktatóm annyit közölt utólag hogy a vizsgabiztos kicsit ideges volt.

Nem tudom hogy ezt most vigasztalásnak szánta vagy minek de ez engem is kiidegelt.

Következőleg megkérdezem a vizsgabiztost hogy milyen érzelmi állapotba tetszik lenni és ha azt látom hogy hajlik le a szája akkor nem vállalom a vizsgát

2022. júl. 14. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

És az miért lesz jó neked? A vizsgát bukod, a pénzedet is, fizethetsz mégtöbbet

Ha ilyen flegma pitsa viselkedéssel vagy, akkor mindenhogy megb/sznak. Nem csak jogsin, máshol is.

Ezek a kis emberek tündökölnek abban a pici hatalomban, amit ilyen helyzetben kapnak. Normálisan beszélj velük és kész

2022. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!