Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor jogos a felháborodás?

Ilyenkor jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

A városomban ahol élek, a pékség előtt megy el a főút és csak az egyik oldalt lehet parkolni az út mellett.(tehát az út "3 sávos" csak az egyik sáv parkolónak van fenntartva)

Már csak egy szabad hely volt mikor jött egy furgon ami beakart állni az üres helyre ,de abból az irányból jött ahonnét nem lehet parkolni ezért a szemből érkezőknek kellett volna beengedniük, tehát a furgonnak baloldalt volt a pékség.Azonban senkinek sem állt szándékában beengedni, de közben a furgon mögött már egy kisebb sor alakult ki, míg végül a szemből érkezők közül egy másik fehér furgon sofőrje egyszerűen beállt az üres helyre.Na ettől aztán kiakadt a másik furgon sofőrje és elkezdett dudálni meg kiordított az ablakon a fehér furgon sofőrjének,hogy így meg úgy a k anyukáját.(tehát csak a szokásost)

Aztán egy autó elment és annak a helyére betudott állni , aztán bement a pékségbe ő is ahol gondolom megtalálta a fehér furgon sofőrjét mert bent is ordítozott vele még pár sort.

Végül is szerintem jogosan veszekedett mert a fehér furgon sofőrje gondolhatta volna,hogy nem azért áll az út közepén és indexel balra mert az olyan vicces.

De mondjuk ha nem áll oda akkor meg neki nem jut hely.


2012. aug. 29. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha udvarias, (ez szerintem a természetes) beengedi, de ha bunkó, és visszaél a helyzettel odaparkol.
2012. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%
Elsovel ertek egyet.
2012. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menetirány szerinti jobb oldalon lehet csak parkolni. Megfordult a furgon?
2012. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érzem, hogy jogos lenne. Kapásból nem szabad a menetiránnyal szemben parkolni. Nem is gondolkozott rajta a másik furgonos, hogy emez mit akar. Sőt: most akkor ki dönti el, hogy ki volt jogosult arra a helyre?


Viszont: a szembejövőknek lehetett volna annyi eszük, hogy elengedik egy idő után.

2012. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szembeparkolt a forgalommal.De sok más autó is így szokott.

Talán mindkettőnek igaza van valahol.

2012. aug. 29. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Gyűlölöm az ilyen embereket. Mintha kb. gyűlölnék egymást a magyarok, anyáznak egymásnak, kb dögöljön meg a másik. Néha emiatt szégyelem, hogy magyar vagyok. A parkolóhely azé, aki először odaparkol. Nekem 1 éve volt egy olyan esetem, hogy beálltam tök nyugodtan egy parkolóhelyre, utolsó kormánymozdulatokat végeztem, majd megjelent egy autó és bunkón kiszólt belőle egy csávó, hogy ez az ő helye, mindig odaáll, menjek máshova... Meg még tett mellé mást, de ezt nem részletezném. Ezután végeztem a parkolással, majd kiszálltam és mentem neki, hogy én ezt most pofánverem. Egyből ilyet szólt, hogy nyugodtan álljak oda, semmi baj. Persze nem akartam megverni, csak úgy indultam oda, úgy látszott a dolog. De Én nem bántok senkit, nem vagyok ilyen undoritó szarember. A kérdésben az említett furgonos pedig nem is tudhatta, hogy a fehér furgonos anyja él e még egyáltalán, csak elkezdi kuurvázni... Az ilyen lehet megérdemelne egy olyan igazi istenes szájbaverést.
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kár emiatt szégyellned a magyarságot mert nekem aztán elhiheted,hogy nem csak ebben az országban anyáznak az emberek...nem is értem miért gondolod,hogy csak itt...
2012. aug. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!