Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is ilyen nehezen ment...

Másnak is ilyen nehezen ment a jogsi?

Figyelt kérdés
Most gyakorlok még rutinvizsgára, és már pót órát is kellett vennem. :( Minél jobban akarom annál jobban nem megy, másnak is volt így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2010. szept. 20. 14:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Szia! Ma is voltam gyakorolni, és már megy annyira, hogy az oktatóm kéri a vizsgaidőpontomat.

Holnap átvesszük még a műszakit aztán hajrá.

Én egy Polo-n tanulok. Annyit elárulok, hogy nem Pesten. :)

Remélem nem a vizsgán fogok beparázni, aztán meg elrontok mindent amit eddig nagy nehezen elértem. :D

2010. szept. 23. 13:08
 12/24 A kérdező kommentje:

Ja igen nekünk egy 1500-ös zsigulink van és az sokkal másabb, mint az a kis könnyű szervós Wolksvagen.

Vezettem már a zsigát is, csak az nem indul gáz nélkül, és nehéz is tekerni a kormányt, a kuplung meg olyan kemény, hogy kicombosodok mire azon megtanulok vezetni. :D

2010. szept. 23. 13:13
 13/24 A kérdező kommentje:
Lol most nézem, hogy rendesen elírtam a Volkswagent :D
2010. szept. 24. 14:50
 14/24 anonim ***** válasza:

én is megyek majd vizsgázni jövőhét végén.

Te hanyadikán mész? Vagy már túl is vagy rajta? Azért én még bénázom,holnap megyek barátommal gyakorolni,aztán pénteken még lesz egy órám az oktatóval is.

2010. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem jövőhét hétfőn lesz a vizsgám.

Remélem nem fogok elfelejteni semmit, bújom még a műszakit kicsit aztán kész.

2010. szept. 30. 14:38
 16/24 anonim ***** válasza:

Sikerült?????????

Nekem még ajánlana az oktató pár órát ( rám is férne tényleg) de egyrészt helye már nem volt,másrészt meg elegem van,hogy ennyi pénzt akar rólam lehúzni.


Sok a vizsgadíj is,és még azért is fizetnem kell,hogy az ő kocsijával vizsgázom...

Szóval több órát nem veszek,max. megbuktatnak.... :-))

2010. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Szia! Hát nem. :(

Ettől féltem, hogy annyira beparázok, hogy mindent elrontok.

Már akkor mikor jött felém a vizsgabiztos a torkomban dobogott a szívem. Szlalomnál bolyát érintettem, rögtön megbuktam. :(

Pedig a szlalom volt az egyetlen amit soha nem rontottam el... Holnap kapok új vizsgaidőpontot. Kezdem rohadtul unni az egészet.

2010. okt. 4. 17:18
 18/24 anonim ***** válasza:

:-((


Eddig én sem rontottam el a szlalomot...De félek nagyon a pénteki vizsgától.

A barátom nagyon jól vezet,de anno ő is a slalomnál bukott meg :-))


Én is unom már,mert tök bénának érzem magam,dehát ha már elkezdtem megcsinálom...valahogy :-)


Hajrááá,menni fog az!

2010. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Én azt szoktam mondani, hogy nem gondolok rád vizsgakor (nem is ismerlek de ez nem számít) :) hanem küldöm a pozitív energiákat! Ha valaki azt mondja szorít értem azzal csak feszélyez. Remélem neked sikerül, ha már én ilyen szerencsétlen vagyok. A pénzem az meg csak fogy. Mostanában eléggé padlón vagyunk, úgy hogy minden fillér számít. 4700 a pótvizsgadíj....

2010. okt. 5. 10:30
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát majd pénteken megírom,hogyan sikerült...Mint minden épeszű ember,én is szeretném,ha elsőre könnyen venném az akadályt.


De bennem lesz a vizsgadrukk,meg ha bénázom,akkor aztán végem lesz :-)

2010. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!