Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is ilyen nehezen ment...

Másnak is ilyen nehezen ment a jogsi?

Figyelt kérdés
Most gyakorlok még rutinvizsgára, és már pót órát is kellett vennem. :( Minél jobban akarom annál jobban nem megy, másnak is volt így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2010. szept. 20. 14:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, rajtad kívül millió egy embernek nehezen ment. Főleg ha előtte nem vezettél sokat sunyiban elhagyott utakon. Én spec marha sokat idegeskedtem a rutinnál, és gyakorláskor soha nem sikerült hibátlanul végrehajtanom. Vizsgán meg az oktatóm is nagyott nézett hogy hibátlanul csináltam meg az egészet. :) Szóval kitartás, és ha ne adja isten megbuknál akkor se keseredj el, sok emberrel előfordul. Olyat is ismerek aki 3szor bukott rutinon, mégis van jogsija. Tehát ne add fel. Sok sikert!
2010. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást, jól esett.

Pedig mindenki azt mondja a rutin a legkönnyebb.

Igaz nem vezettem még előtte, és úgy érzem így huszonéves fejjel nehezebb beleszokni. Pedig muszáj lesz összeszednem magam, mert nagyon sokba kerülnek a pót órák. :O

2010. szept. 20. 15:01
 3/24 anonim ***** válasza:

"a rutin a legkönnyebb. "

így van.

2010. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hajrá Kispajtás!
2010. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a KRESZ-t tudd, vezetni meg akkor fogsz megtanulni, amikor majd nap mint nap egyedül vezetsz!


Manapság úgy oktatnak hogy 2 hetente van kb. 2 óra. Így nem lehet megtanulni, legalábbis nem lehet "érezni" az autót!


Majd ha naponta vezetsz akkor fogsz belejönni! Addig nem nagyon..

2010. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

tegnap 14:48

kegyeléemből megadták neki mi? XD

2010. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs!


Én is a rutinnal szenvedek,még egy kötelező órám van hátra,utána veszem a pót órákat :-DDD

Béna is vagyok,de az oktatóm hibája is,mert direkt húzza az idő pl: az elméleti feladatokkal..


Előtte én is csak a barátom autóját vezettem egy parkolóba gyakorlásképpen..de ennek is már legalább másfél éve.


Szóval kínlódok,még mindig sokszor lefullasztom az autót :-D Meg parkolni sem bírok :-DD


Én is elkeseredtem már,hogy nekem sosem lesz jogsim.De ez butaság...Majd belejövünk,és rákapunk a vezetés ízére :-P


Én ma voltam rutinon,és szombaton is megyek :-))


Te hol csinálod? És melyik tanpályára jársz gyakorolni?

2010. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves sorstárs!

Nem árulom el, nehogy esetleg összefussunk és lebukjak, hogy én vagyok az a bénaság. :D

én már a 3-ik pótorámat vettem, de még mindig nem az igazi.

Nekem valahogy az a fránya Y nem akar összejönni. :S

A párom már azt mondta, hogy jó lenne ha történne már valami, mert nem fogjuk tudni kifizetni, azt a sok pénzt. Ez is annyira frusztrál. :( Én tényleg nagyon igyekszem és figyelek, meg akarom is, de sajnos ez nekem lassan megy.

Nincs érzékem a vezetéshez, nekem vért kell izzadnom a jogsimért. :(

2010. szept. 22. 11:12
 9/24 A kérdező kommentje:

Ja és milyen autón tanulsz? Diesel vagy benzines?

Azért a diesel-es autót nem olyan egyszerű lefullasztani, bár nem lehetetlen. :D

Na de végül is sok szerencsét, kitartást és sikeres vizsgákat kívánok neked! (meg magamnak is);)

2010. szept. 22. 11:18
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Benzinesen tanulok (asszem) és egy Wagon R+ -on...

Hááát pedig nyugodtan elárulhatnád merre szoktál gyakorolni...lehet,hogy tudnék neked integetni vezetés közben :-DD



Hát én mentem gyakorolni a barátommal egy parkolóba,szerintem ti is menjetek valami kihalt helyre és gyakoroljátok át a feladatokat!

2010. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!