Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mez nélkül szokás vezetni nyáron?

Mez nélkül szokás vezetni nyáron?

Figyelt kérdés
Furdall a kíváncsiság. Hamarosan itt van a nyár. Még néhány hónap és jönnek a 40 fokos hőségek az autóban. Ti szoktatok ilyenkor mez nélkül vezetni? Egyáltalán illik így közlekedni, hiszen mindenki belát?

2022. jún. 2. 02:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%

nem ajánlatos

beleizzadsz az ülésbe, aztán büdös lesz az autód

2022. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%
javaslom a lyukacsos "IFA-sofőr" trikót, az ha lehet még a mezítelen felsőtestnél is igénytelenebb. Persze a mellszőr és a hónaljkutya kötelező hozzá
2022. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

Kombájnon aratás közben simán.

A légkondicionált Toyotámban kizárt.

2022. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs mezem, sima ruháim vannak, abban vezetek. :D
2022. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%
Falun nem működik a klíma?
2022. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

1x próbáltam ki még 2 éve, annyira nem volt rossz érzés de ahhoz képest soha többet nem vettem le.


Próbálj hordani valami oversized pólót, méretednél 1-el nagyobbat és akkor talán valamennyivel kibírhatóbb az utazás.

2022. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

"nyáron sokszor bringázok póló nélkül"


Az eddigi legjobb példa!!! Köszönöm.


"Falun nem működik a klíma?"


Van, hogy nem akarsz klímázni... Mert keveset utazol, nem hűti le addig az utasteret. Vagy csak szimplán spórolni akarsz az üzemanyaggal (lásd hivatásos sofőrök, ahol ez fontos).

2022. jún. 2. 12:12
 28/32 A kérdező kommentje:

Amúgy én sem vezetek pulcsi nélkül, de azért igyekszem nyitott szemmel látni a világot.


Hivatkoztak arra, hogy póló nélkül beleizzad az ember nyáron az ülésbe. Visszakérdeznék: Miért, ha rajta van a póló, akkor azon nem üt át az izzadtság? Van némi különbség, persze, de az idő teltével így is úgy is teleszívja magát izzadtsággal az ülés.

2022. jún. 2. 12:14
 29/32 anonim ***** válasza:
21%

Nem csak az ülés lesz izzadságszag, de a szőrős hónaljadból is fog áradni a savanyú szag, amikor belépsz a benzinkútra vagy máshová valamit venni, meg aztán a rendőröknek is feltünő leszel, olyan nepperes, huligán, sötét alak stb. 👅

Én csak jóbol irtam ezeket. 😂

2022. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

"Van, hogy nem akarsz klímázni... Mert keveset utazol, nem hűti le addig az utasteret."


Hát ha még a szomszédba vagy a sarki kisboltba is kocsival mész akkor nem hűti le a kocsit... :D


"Vagy csak szimplán spórolni akarsz az üzemanyaggal (lásd hivatásos sofőrök, ahol ez fontos)."


Hát mondjuk lehet nem a klímán fog sokat spórolni aki spórolni akar, cserébe nem fog elájulni és leszaladni az útról.

2022. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!