Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mez nélkül szokás vezetni nyáron?

Mez nélkül szokás vezetni nyáron?

Figyelt kérdés
Furdall a kíváncsiság. Hamarosan itt van a nyár. Még néhány hónap és jönnek a 40 fokos hőségek az autóban. Ti szoktatok ilyenkor mez nélkül vezetni? Egyáltalán illik így közlekedni, hiszen mindenki belát?

2022. jún. 2. 02:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
A mez az véletlenül nem az amit a sportolók szoktak viselni? Mert nekem olyan nincs. Így én mindig anélkül vezetek.
2022. jún. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Hajnali 2:20-kor azért jó nagy problémád van.
2022. jún. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Sosem vezettem még mezben, nincs is olyanom. Minden másra ott a légkondi.
2022. jún. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már... Mez = póló. Falun ezt így mondják. De szerintem a kérdés érthető volt enélkül is.
2022. jún. 2. 06:41
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Falun nem is kell autóval menni. 😄🤣😂
2022. jún. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Falun lakok, de senki nem használja így :D
2022. jún. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Amikor belföldeztem és nem klímás autóval jártam akkor volt rá példa.


Mostanában nem, főleg a klíma miatt.

2022. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Régies, elavult szó. Magyarországon már sehol nemhasználják fehérnemű felett viselt ruhadarab értelemben.

A meztelen emberen meg semmi sincs.

Csak büdös, bunkó férfiak járnak félmeztelenül az utcán. De az atlétára is ugyanez.

Mely kontinensen élsz? It néhány hónap múlva a hideg, esős ősz jön.

2022. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktam mez nélkül se utcán sétálni, se munkába, boltba így menni. Se biciklizni. Se buszra szállni. Se taxiba ülni. Stb. Akkor miért pont az autómba ülnék be meztelenül, ahol ráadásul a klíma miatt teljesen elviselhető a hőség is?! De ha nincs is klíma valamilyen régi autóban, vagy nem használod, miért jó hogy az üléskárpitba izzadsz bele? Nem egyszerűbb a nap végén a pólódat levenni és kimosni, mit az üléskárpitot?
2022. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
#4: Én aztán falusi vagyok, de sose hallottam így mondani, szóval ne csodálkozz, ha poénkodnak itt.
2022. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!