Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mez nélkül szokás vezetni nyáron?

Mez nélkül szokás vezetni nyáron?

Figyelt kérdés
Furdall a kíváncsiság. Hamarosan itt van a nyár. Még néhány hónap és jönnek a 40 fokos hőségek az autóban. Ti szoktatok ilyenkor mez nélkül vezetni? Egyáltalán illik így közlekedni, hiszen mindenki belát?

2022. jún. 2. 02:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

A mez k#rvára nem ugyanaz, mint a póló.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem szokás pucérán vezetni. Igénytelen, gusztustalan.

Be kell kapcsolni a klímát.

2022. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%
Falura elmegy, az MTZ-ben meleg van ám a nyáron.
2022. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Na. Akadjunk már le erről a mezről. :D A kérdés tisztázódott szerintem.


Az apropó az volt, hogy egy csomó amerikai utazós videót láttam, amiben mez nélkül vezettek és számukra ez tökre természetes. Kíváncsi vagyok rá, hogy az itteni közösség hogyan látja ezt a kérdést. Idehaza kamionosok, farmerek biztosan vezetnek mez nélkül, nem egy példát láttam már rá... Az illemről meg annyit, hogy van, aki a lábát is felteszi anyósülésen menet közben, hát az nem hogy nem illedelmes, de még veszélyes is. :)


Amúgy ha bőr az ülés, akkor nem feltétlenül izzad bele az ember. Beleizzad, igen, de azt utána könnyen le is lehet törölni.

2022. jún. 2. 08:13
 14/32 A kérdező kommentje:
Egy sokadik példa a mez nélküliségre: Munkagépek... Bár ez nem tudom közlekedésnek nevezhető-e, de végülis valahogyan oda kell érniük a munkaterületre.
2022. jún. 2. 08:14
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
#13 Hát azért a Los Angelesben Cadilaccel feeling meg a Mucsaröcsögén 1.3-as Swifttel között van némi különbség.
2022. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem járok focizni, úgyhogy sosem vezetek mezben :)
2022. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem jártam az USA-ban, és Gombos Edina nem öltözködési professzor, de ő azt mondja, hogy ott azon sem kell meglepődni, ha pizsiben mennek az emberek shoppingolni. Bármi is legyen az igazság, más országok, más szokások.

Jó, hogy nem belső afrikai törzsekre hivatkozol, ahol csak egy kis izé van a micsodájuk előtt.

2022. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%
#8 nyáron sokszor bringázok póló nélkül, most már legalább tudom, hogy egy büdös bunkó tahó paraszt vagyok :)
2022. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát, eléggé érdekes lenne. Meg is jegyeznék az emberek, hogy két dudával több van a kocsimban.
2022. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 krwkco ***** válasza:
83%
A lényeget senki nem kérdezte meg: Nő vagy férfi a kérdező. Egészen más a csupasz felsőtest hatása a környezetre. :-)
2022. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!