Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tippek parkoláshoz?

Tippek parkoláshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos már 2 sikertelen forgalmi vizsgán vagyok túl ezen a héten lesz a 3. vizsgám és szeretnék végre menni. Érzem, hogy a városban jól vezetek, de a parkolások nem mennek. Tudnátok praktikákat írni, ami nektek bevált a parkolásnál? Ilyesmire gondolok, hogy mikor kell elkezdeni tekerni a kormányt és merre, illetve a vizsgán van javítási lehetőség és ha mondjuk ferdén állok be vagy túl közel az egyik autóhoz, akkor meglehet próbálni kijavítani és ilyen esetben mit lehet csinálni. Sokat gyakoroltuk az oktatómmal, de még mindig nem éreztem rá teljesen. Tudnátok tippeket írni ezzel kapcsolatban?

2022. máj. 9. 09:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem a Viktóriát de az oktató meg másképp tanította nekem.
2022. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!